Accés al contingut Accés al menú de la secció
Catskills  > Edició 2018  > Skills
 

Skills

Codi Ofici Data de la competició Seus/centres organitzadors
4 Mecatrònica 27 i 28 de juny Institut Comte de Rius
(Organització en col·laboració amb Institut Palau Ausit)
5 Disseny de producte industrial - CAD 30 de maig Institut Jaume Huguet
6 i 7 Mecanitzat amb fresadora i tornejat CNC 30 de maig Institut Jaume Huguet
9 Aplicacions de programari 21 de juny Institut Esteve Terradas i Illa
10 Soldadura 6 de juny Institut Pere Martell
13 Carrosseria 9 de maig Institut Caparrella
15 Lampisteria i calefacció 1 de juny Institut Guindàvols
16 Electrònica 9 de maig Institut Caparrella
17 Desenvolupament web 21 de juny Institut Esteve Terradas i Illa
18 Instal·lacions elèctriques 27 de juny Institut Giola
19 Control industrial 25 i 26 de juny Institut Comte de Rius
(Organització en col·laboració amb Institut Palau Ausit)
23 Robòtica mòbil 16, 17 i 18 d'octubre Fira In(3D)ustry
24 Ebenisteria 5 al 7 de juny Institut Pere Martell
(Organització en col·laboració amb l'Institut Escola del Treball de Barcelona i l'Institut Escola Industrial de Sabadell)
25 Fusteria  5 al 7 de juny Institut Pere Martell
(Organització en col·laboració amb l'Institut Escola del Treball de Barcelona i l'Institut Escola Industrial de Sabadell)
26 Fusteria d'obra 5 al 7 de juny Institut Pere Martell
(Organització en col·laboració amb l'Institut Escola del Treball de Barcelona i l'Institut Escola Industrial de Sabadell)
29 Perruqueria 6 de juny Institut Vall d'Hebron 
30 Estètica 30 de maig Institut Salvador Seguí
31 Tecnologia de la moda 21 de juny Institut La Garrotxa
33 Tecnologia de l'automòbil 6 de juny Institut Pere Martell
34 Cuina 22 i 23 de maig Institut Escola d'Hostaleria i Turisme de Girona 
35 Servei de restaurant i bar 22 i 23 de maig Institut Escola d'Hostaleria i Turisme de Girona 
36 Pintura de vehicles 9 de maig Institut Caparrella
37 Jardineria i paisatgisme 20 i 21 de febrer Institut de Castellar
38 Refrigeració  1 de juny Institut Guindàvols
39 Suport de xarxes 21 de juny Institut Esteve Terradas i Illa
40 Disseny gràfic 12 de juny EA Pau Gargallo
41 Cures auxiliars d'infermeria i atenció sociosanitària 7 i 14 de juny Institut Salvador Seguí
47 Forneria 26 d'abril Institut Escola d'Hoteleria i Turisme de Barcelona
D1 Animació digital 3D 26 de juny Institut Mare de Déu de la Mercè

 


Skills propis de Catalunya

Codi Ofici Data de la competició Seus/centres organitzadors
EM Emergències sanitàries 13 de juny Institut Escola del Treball, Granollers
IL Il·lustració 6 de juny Illa Escola d'Art i Disseny
PR Programació d'aplicacions informàtiques (ProgramaME) 21 de març Institut Bosc de la Coma

 

 


Data d'actualització: 26.04.2018