Accés al contingut Accés al menú de la secció
Catskills  > Edició 2018  > Inscripcions
 

Inscripcions

Alumnes inscrits a les diverses modalitats del campionat.

Codi Ofici Nom del centre Nom de l'alumne Suplent
4 Mecatrònica Escola d'aprenents SEAT Joel Gómez Vargas Iván Lorite Palomino
4 Mecatrònica Escola d'aprenents SEAT Meritxell Castells Permanyer Albert Llanguas Montesinos
4 Mecatrònica Institut Alfons Costafreda Igor Yuziv  
4 Mecatrònica Institut Alfons Costafreda Ostap Kulyk  
4 Mecatrònica Institut Comte de Rius Sebastian Radu  
4 Mecatrònica Institut Comte de Rius Fouad Rifi  
4 Mecatrònica Institut de Vic Karim Boudra  
4 Mecatrònica Institut de Vic Marc Roura Rosell  
4 Mecatrònica Institut Jaume Huguet Daniel Sanjuan Tierraseca  
4 Mecatrònica Institut Jaume Huguet Ramon Folch Clofent  
4 Mecatrònica Institut Josep Brugulat Andersson Fabricio Pérez Ramos  
4 Mecatrònica Institut Josep Brugulat Joel Josep Estela López  
4 Mecatrònica Institut La Garrotxa Albert Ojeda Bosch  
4 Mecatrònica Institut La Garrotxa Albert MIlan Martin  
4 Mecatrònica Institut Lacetània Marc Herrera Sola Roger Murt Ivern
4 Mecatrònica Institut Lacetània Roger Lladó Martínez Roger Murt Ivern
4 Mecatrònica Institut Narcís Xifra i Masmitjà Climent Vila Boadella Miquel Salguero Saldaña
4 Mecatrònica Institut Narcís Xifra i Masmitjà Alex Carrillo Torres Miquel Salguero Saldaña
4 Mecatrònica Institut Palau Ausit Victor Fernández Zaragoza  
4 Mecatrònica Institut Palau Ausit Daniel Encinas Díaz  
5 Disseny de producte industrial - CAD Institut Jaume Huguet Xavier Insa Batalla Jordi Solans Miquel
5 Disseny de producte industrial - CAD Institut Lacetània Marc Vidal Ballonga Roger Pons Badia
5 Disseny de producte industrial - CAD Institut Marianao Gerard Maside Pujol  
6 i 7 Mecanitzat amb fresadora i tornejat CNC Escola d'aprenents SEAT Jordi Merced Coll  
6 i 7 Mecanitzat amb fresadora i tornejat CNC Institut El Palau Daniel Archilla García  
6 i 7 Mecanitzat amb fresadora i tornejat CNC Institut Jaume Huguet Guillermo Martinez Aguilar Marc Puig Muñoz
6 i 7 Mecanitzat amb fresadora i tornejat CNC Salesians Sant Vicenç dels Horts Adrià Navas Rubiales Pere Marimón Amorós
9 Aplicacions de programari Institut Baix Camp Erik Martín Estévez Fatima Ouakka
9 Aplicacions de programari Gimbernat Formació Albert Llibre Izquierdo Pol Martínez Siraña
9 Aplicacions de programari Institut Antoni Ballester Francesc Valenzuela Morera Juan José Álvarez Arrieta
9 Aplicacions de programari Institut Bosc de la Coma Marc Erena Martínez  
9 Aplicacions de programari Institut Campclar Pau Segarra Blasco Enrique Rodríguez Rodríguez
9 Aplicacions de programari Institut Cirvianum de Torelló Erola Vilella Sepulveda  
9 Aplicacions de programari Institut Esteve Terradas i Illa Anthony Steven Bravo Ibañez Marc Lavado Diaz
9 Aplicacions de programari Institut Francesc Vidal i Barrquer Daniel Muñoz Garcia  
9 Aplicacions de programari Institut Jaume Huguet Jordi Fort Esteve  
9 Aplicacions de programari Institut Joan Amigó i Callau Daniel Valiente Milara Marc Català Palliso
9 Aplicacions de programari Institut Joan d'Àustria Ismael Romero Sánchez  
9 Aplicacions de programari Institut La Pineda Edgar Herrezuelo Gomez Ubaldo Santos Patón
9 Aplicacions de programari Institut Poblenou Arnau Oliveres Alias  
9 Aplicacions de programari Institut Sa Palomera Alba Villoro Jordán Mohamed Amine Boulaayoun
9 Aplicacions de programari Institut Thos i Codina Carlos Vivas Lavado  
10 Soldadura Institut El Palau Guillem Lloret Manresa Jose Alejandro Castro Barrera
10 Soldadura Institut Escola del Treball (Barcelona) Pere Molins Cortes Marc Carós Gómez
10 Soldadura Institut Jaume Mimó Daniel Rodríguez Sancho Johanan Muñoz Prados
10 Soldadura Institut Pere Martell Adrián Abad Martin Kevin Rodriguez Gonis 
13 Carrosseria Activitats Professionals del Vallès Josep Anglada Laffitte Antonino Roca Aumatell
13 Carrosseria Centre Tècnic d'Automoció Andrii Kadatskyi Eric Lavado Ricart
13 Carrosseria Girona Gabriel Son Tudor Jordi Reyes Pérez
13 Carrosseria Institut Caparrella Ignasi Torrell Garcia  
13 Carrosseria Institut de Mollet del Vallès Lorenzo Pulido Mateos Pavel Ryabov
13 Carrosseria Institut Pere Martell Ivan Ramal Garcia  
13 Carrosseria Institut Pompeu Fabra Bilal Bakali Bakali  
15 Lampisteria i calefacció Institut Anna Gironella de Mundet Alexandre López Alcazar  
15 Lampisteria i calefacció Institut Guindàvols David Arbiol Comas Dinu-Lucuan Vlasa
15 Lampisteria i calefacció Institut Santa Eugènia Abdelilah El Gourmat Adrià Soler Frutos
16 Electrònica Escola Professional Salesians de Sarrià Sergio Franco Lacueva  
16 Electrònica Institut Camps Blancs Joel Sánchez Gutiérrez Carlos Carmona del Río
16 Electrònica Institut Caparrella Xavier Alejo Aixalà Gerard Timoneda Martínez
16 Electrònica Institut Escola del Treball (Barcelona) Erik Rodríguez Moriana  
16 Electrònica Institut Lacetènia Àlex Puig Pérez  
16 Electrònica Institut Montilivi Tiarnan Agon David González
17 Desenvolupament web Gimbernat Formació Adrián Frías Aguilar  
17 Desenvolupament web Institut Baix Camp Adrià Ardila Lafuente Laura Isabel Luna Ayala
17 Desenvolupament web Institut Barres i Ones Luís García Gonzalez  
17 Desenvolupament web Institut Camí de Mar David Cortés Toledano  
17 Desenvolupament web Institut Carles Vallbona Jordi Baliellas Portet Carlos Blanco Benítez
17 Desenvolupament web Institut Cirviànum de Torelló Segio Manuel Novo Gonçalves  
17 Desenvolupament web Institut de Badia del Vallès Josep Recio Lazo  
17 Desenvolupament web Institut Esteve Terradas i Illa Acram Hajjioui Majidi Alexis Mengual Vázquez
17 Desenvolupament web Institut La Pineda Roger Bandera Castell Hamza Ben Allal Taoumi
17 Desenvolupament web Institut Nicolau Copèrnic Oscar Bailen Bastida Ali El Moussaui
17 Desenvolupament web Institut Poblenou Valentin Froicu  
17 Desenvolupament web Institut Thos i Codina Noah Titos Almohalla David Molina Arias
17 Desenvolupament web Jaume Viladoms Pablo García Lluch  
18 Instal·lacions elèctriques Institut Comte de Rius Noah Cuenca Bernades  
18 Instal·lacions elèctriques Institut Giola Antoni Marzal Macias Marcos Torres Roldan
18 Instal·lacions elèctriques Institut La Garrotxa Martí Pagès Castanyer  
18 Instal·lacions elèctriques Institut La Pineda Laura Daniela Jaramillo Buste José.A Gómez Rodríguez 
18 Instal·lacions elèctriques Institut Lacetània Eloi Lozano Noales Arnau Sánchez Catalán
18 Instal·lacions elèctriques Institut Llobregat Jan Romero Santacana Raul Sebastián Vega Meneses
18 Instal·lacions elèctriques Institut Santa Coloma de Farners Joan Pinadell Sidera Marc Masferrer i Vila
18 Instal·lacions elèctriques Institut Serrallarga Bilal Belleuzir  
18 Instal·lacions elèctriques Salesians Sant Vicenç dels Horts Aleix Lavado Soriano Carlos Carreño Campos
18 Instal·lacions elèctriques Xaloc Marc Sola García  
19 Control industrial Institut Comte de Rius Sebastian Constantin Radu  
19 Control industrial Institut de Vic Quirze Vilardaga Pujols  
19 Control industrial Institut EMT Granollers Adrià Morales Pascual  
19 Control industrial Institut La Garrotxa Aniol Solé Martínez  
19 Control industrial Institut Palau Ausit Daniel Martinez Mesa Manel Castro Botey
19 Control industrial Intitut Jaume Huguet Jordi Morgado Roselló  
19 Control industrial Salesians Sant Vicenç dels Horts Arnau Medina Coca Joan Martin Rodriguez
24 Ebenisteria Institut Escola del Treball (Barcelona) Pol Metzger Rabasseda  
24 Ebenisteria Institut Escola del Treball (Lleida) Pol Sarlé Marrades  
24 Ebenisteria Institut Escola Industrial Pau Mérida Ribas Ferran Moreno Coll
24 Ebenisteria Institut Guillem Catà Michelle Florence Gilis Monllau Ricard Redondo Reguant
24 Ebenisteria Institut Josep Brugulat Ricardo Triviño Aranda  
24 Ebenisteria Institut Miquel Martí i Pol Shyam Cruzado Lorente  
24 Ebenisteria Institut Pera Martell Nicolas Pueyo Hernández  
24 Ebenisteria Institut Vil·la Romana Gabriel Cabrera Taboada  
25 Fusteria Institut Escola del Treball (Barcelona) Daniel Alonso Pastelero Ian Beltrán Díaz
25 Fusteria Institut Escola del Treball (Lleida) Roger Moreno Mora  
25 Fusteria Institut Escola Industrial Nicolas Villanueva Martinez  
25 Fusteria Institut Guillem Catà Xavier Compte Bastida Santiago Bruno Lima
25 Fusteria Institut Josep Brugulat Pol Jaén Sánchez  
25 Fusteria Institut Miquel Martí i Pol Patryk Wozniak Sergio Tinoco
25 Fusteria Institut Pere Martell Gerard Marín Casellas  
25 Fusteria Institut Vil·la Romana German Flor Flores  
26 Fusteria d'obra Institut Escola del Treball (Barcelona) Manuela González -Palacio Silverio  
26 Fusteria d'obra Institut Escola del Treball (Lleida) Joel Bellmunt Bosch  
26 Fusteria d'obra Institut Escola Industrial Roger Escolà Sanz  
26 Fusteria d'obra Institut Guillem Catà Camilo Cavallero Rozzi Adrià Martínez Jiménez
26 Fusteria d'obra Institut Josep Brugulat Xavier Llabrés Torrent  
26 Fusteria d'obra Institut Miquel Martí i Pol Iván Regal López  
26 Fusteria d'obra Institut Pere Martell Joan Pubill Fernàndez Josep Domènech Dalmau
26 Fusteria d'obra Institut Vil·la Romana Martí Charles Breiding  
29 Perruqueria Insitut Cal·lípolis Joana Baiges Tomàs Jacqueline Maria Martinez
29 Perruqueria Institut Camps Blancs Diana Camilo Pérez Cintia Garcia Escalante
29 Perruqueria Institut Josep Puig i Cadafalch Juliannys Nardelina Contreras  
29 Perruqueria Institut La Serreta Núria Jiménez Garrido Lucia Gallego Peña
29 Perruqueria Institut Narcís Xifra i Masmitjà Joana Roura Pérez Clàudia Castro Portas
29 Perruqueria Institut Ramón Turró i Darder Míriam Caparrós Garcia Carla Adorna González
29 Perruqueria Institut Salvador Seguí Xena Batet Flores Ana Villarreal Berrio
29 Perruqueria Institut Vall d'Hebron Marcos Sánchez García Ana Beatriz de Moura Vasconcelos
29 Perruqueria Thuya Escuela Adrià Bautista Antunez Àneu  Gasia Delamoga
30 Estètica Institut Mare de Déu de la Mercè Cristina López Álvarez Loida Díaz Montesinos
30 Estètica Institut Salvador Seguí Eva Micó Espinar Elisenda Frigola
30 Estètica Thuya Escuela Iris Adriana Zelda Villalobos Meritxell Martínez Sinche
31 Tecnologia de la moda Institut Anna Gironella de Mundet Keri Gao    Leyla Sierra Gracia
31 Tecnologia de la moda Institut Guindàvols Mireia Escolà Vidal Ariadna Contreras Domínguez
31 Tecnologia de la moda Institut La Garrotxa Edurne Galvez Gobantes Mireia Lucena Llagostera
33 Tecnologia de l'automòbil Activitats Professionals del Vallès Roger Gallardo Pou Rubén Becerra Cabanillas
33 Tecnologia de l'automòbil Centre Tècnic d'Automoció Jaume Puigvert Paez Joan Oliveras Pujol
33 Tecnologia de l'automòbil Girona Edgar Regàs Mor Jordi Pérez Juanhuix
33 Tecnologia de l'automòbil Institut Caparrella Miquel Massana Maurici Eric Milla Almohalla
33 Tecnologia de l'automòbil Institut Castellarnau Daín Soto Pereira  Saúl Pardo Navarro
33 Tecnologia de l'automòbil Institut Comte de Rius Abdelghani Khadraoui  
33 Tecnologia de l'automòbil Institut Lacetània Robin Josende Casals  
33 Tecnologia de l'automòbil Institut Mare de Déu de la Mercè Óscar Jiménez Martín  
33 Tecnologia de l'automòbil Institut Pere Martell Miquel Serra Garriga   
33 Tecnologia de l'automòbil La Salle Mollerussa Oriol Garcia Morera   
34 Cuina Escola d'Hostaleria d'Osona Arnau Soler Pla  
34 Cuina Escola d'Hoteleria i Turisme CETT Sabina Garcia Gracia Oriol Diéguez Millan
34 Cuina Escola Joviat Daniel Sanjuan Pozuelo Ramón Saló Torras
34 Cuina Institut Baix Empordà David Quiros Fernandez  
34 Cuina Institut Bisbe Sivilla Josep Mas Tubert Irene González Mora
34 Cuina Institut Coll i Rodés  Josep Lozano Rodríguez  
34 Cuina Institut d'Hoteleria i Turisme (Lleida) Carolina Garcia Panich Jonathan Fernandez Benito
34 Cuina Institut Escola d'Hostaleria i Turisme de Girona Adrià Sunet Fernàndez Nil Monrreal Gálvez
34 Cuina Institut Escola d'Hoteleria i Turisme (Cambrils) Sergi Vives Olivares Adrià Chiara Figueras
34 Cuina Institut Escola d'Hoteleria i Turisme de Barcelona Alex Lopez Corzo Laura Gris Sarabia
34 Cuina Institut Joan Ramon Benaprès Guillem Frias Castellanos Marta Palomo Caralt
34 Cuina Institut Olivar Gran Sakho Coulibary  
35 Servei de restaurant i bar Escola d'Hoteleria i Turisme CETT Alba Lujan Saiz Ainoha Mata Lazaro
35 Servei de restaurant i bar Escola Joviat Mireia Riba Lleonart Ivette Pérez Díaz
35 Servei de restaurant i bar Institut Bisbe Sivilla Aida García Prades María de los Angeles Altamira Bayés
35 Servei de restaurant i bar Institut Cavall Bernat Xavier González López Alvaro Ruiz López
35 Servei de restaurant i bar Institut de Tona Eduard Rosario Ortega  
35 Servei de restaurant i bar Institut d'Hoteleria i Turisme (Lleida) Montse Florido Plana Ainoa Sole Palazon
35 Servei de restaurant i bar Institut Escola d'Hostaleria i Turisme de Girona Guillem Marroig Nadal Erica Peraza Martinez
35 Servei de restaurant i bar Institut Escola d'Hoteleria i Turisme (Cambrils) Arnau Guirao Pérez Kieren Andrews
35 Servei de restaurant i bar Institut Escola d'Hoteleria i Turisme de Barcelona Pol Fàbrega Boada  Marta Cervera Novella
35 Servei de restaurant i bar Institut Joan Ramon Benaprès Paula Julve Liebana  
35 Servei de restaurant i bar Institut Olivar Gran Romy Amparo Sanchez Urquieta Alexandre Alonso Marin
35 Servei de restaurant i bar Institut Ramon Coll i Rodés Paula Espinal Gomez Laura Paz Carreras
36 Pintura de vehicles Activitats Professionals del Vallès Óscar Salido Bote Joan Grifoll Pérez
36 Pintura de vehicles Centre Tècnic d'Automoció Dechko Ivanov Budnev Andrii Kadatskyi
36 Pintura de vehicles Girona Olivier Soulie Amich Aziz Zaghdoud
36 Pintura de vehicles Institut Caparrella Adrià Sanahuja Gracia  
36 Pintura de vehicles Institut La Guineueta Aaron Chinchilla Morcillo Alex Marquez Gil
36 Pintura de vehicles Institut Montilivi Joan Matamala Adrià Rincon Carmona
36 Pintura de vehicles Institut Pere Martell Jaoud Azaoum  
36 Pintura de vehicles Salesians Sant Vicenç dels Horts Pol Carbonell Gomez Ruben Badia Bernabeu
38 Refrigeració  Institut Guindàvols Miguel Angel Velilla Rubio Joel Zapata Manrique
38 Refrigeració  Institut Santa Eugènia Sergi Farrés Sorroche Mohammed El Hilali
37 Jardineria i paisatgisme Institut Les Salines David Martinez Avila Marc Casado Rueda
37 Jardineria i paisatgisme Institut Les Salines Quim Gironés Barrante
37 Jardineria i paisatgisme Institut Premià de Mar Jordi Haro Comas Aleix Gámez Bonamusa
37 Jardineria i paisatgisme Institut Premià de Mar Joel Manuel Sánchez Martínez
37 Jardineria i paisatgisme Escola Agrària Forestal Dramane Dembele Pau Sánchez Jaen
37 Jardineria i paisatgisme Escola Agrària Forestal Joel Alves Teixeira Josep Dalmau Lleona
37 Jardineria i paisatgisme Institut d'Horticultura i Jardineria Francesc Ferré Pedret Pau Balaña Pàmies
37 Jardineria i paisatgisme Institut d'Horticultura i Jardineria Ander Benaiges Vergara Jordi Fernandez Grifoll
37 Jardineria i paisatgisme Institut Castellar Òscar Tirados Ernandez Guim Lleonat Mayor
37 Jardineria i paisatgisme Institut Castellar Marc Ramiro Masegosa Roger Garcia Segura
37 Jardineria i paisatgisme Institut Rubió i Tuduri Alan Barbosa Company Saul Ferrer Bordas
37 Jardineria i paisatgisme Institut Rubió i Tuduri Marc Ferré González
37 Jardineria i paisatgisme Institut la Garrotxa Jordi Tarres Arimany Mohamed Touray Sidibeh
37 Jardineria i paisatgisme Institut la Garrotxa Sergi Morales Perez David Linares Martinez
37 Jardineria i paisatgisme EFA Quintanes Eudald Bach Font Arnau Monfort Gonzalez
37 Jardineria i paisatgisme EFA Quintanes Ferran Nogué Fontsere
39 Suport de xarxes Arrels II Marc Bajona Moya  
39 Suport de xarxes Institut Baix Camp Oualid Bouakka Bachiri Javier Cano López
39 Suport de xarxes Institut Caparrella Eloi Escolà Clemente  
39 Suport de xarxes Institut Carles Vallbona Andreu Potrony Bernabé Joel Lorenz Boada
39 Suport de xarxes Institut Cirviànum de Torelló Josep Maria Pou Comerma Ruth Torres Nuño
39 Suport de xarxes Institut Esteve Terradas i Illa Javier Fuentes  
39 Suport de xarxes Institut Jaume Huguet Jordi Gibert Vallverdú  
39 Suport de xarxes Institut Joan d'Àustria David Creus Librero Roger Luque Pinóx
39 Suport de xarxes Institut La Pineda Ubaldo Santos Paton Edgar Herrezuelo Gómez
39 Suport de xarxes Institut Nicolau Copèrnic Gerard Moreno Costa  
39 Suport de xarxes Institut Poblenou Roger Serna Calvís  
39 Suport de xarxes Institut Sa Palomera Ivan Enriquez Cutrona  
39 Suport de xarxes Institut Sabadell Óscar Ruiz Martinez Josue Zambrano
39 Suport de xarxes Jaume Viladoms Jose Maria Chimeno Espinola  
40 Disseny gràfic EASD d'Olot Marc Lozano Jordi Clàudia Codina Vives
40 Disseny gràfic EASD Pau Gargallo Carla Puigdellivol Vila Hèlia Saumell Gasull
40 Disseny gràfic EASD Serra i Abella Santi Encinas Escoda Alba Moreno Alentorn
40 Disseny gràfic Illa Escola d'Art i Disseny Juan David Rivera Olaya Fuad Ajibola Kareem
40 Disseny gràfic Institut Esteve Terradas Adrian Carranco Pastor  Carolina Molina Giménez
40 Disseny gràfic Institut s'Agulla Sandra Marín Barranco  
41 Cures auxiliars d'infermeria i atenció sociosanitària Centre d'Estudis Aurea Judit Sabaté Parnau Adrianna Barberan Juanola
41 Cures auxiliars d'infermeria i atenció sociosanitària Centre López Vicuña Nerea Ocaña Bernal Paola Teodoro Ocaña
41 Cures auxiliars d'infermeria i atenció sociosanitària Institut Baix Camp Sara Ferré Alarcón Abdelaziz Amrabit
41 Cures auxiliars d'infermeria i atenció sociosanitària Institut Bonanova Sara Fernández Ramos Laura Sánchez Pérez
41 Cures auxiliars d'infermeria i atenció sociosanitària Institut Flos i Calcat Ariadna Bagen Pellicer Aitor Chacón Prats
41 Cures auxiliars d'infermeria i atenció sociosanitària Institut Gaudí Francisco Ventura Lozano Aroa Del Peral Puente
41 Cures auxiliars d'infermeria i atenció sociosanitària Institut Jaume Huguet  Carolina García Balbín Maria del Carmen López Del Águila
41 Cures auxiliars d'infermeria i atenció sociosanitària Institut La Guineueta Shakila Begum  
41 Cures auxiliars d'infermeria i atenció sociosanitària Institut La Serreta Brigitte Font Alonzo Yedra Castillo Mohamed
41 Cures auxiliars d'infermeria i atenció sociosanitària Institut Les Salines Carolina Gutierrez Martinez Mar Isabel Camacho Parra
41 Cures auxiliars d'infermeria i atenció sociosanitària Institut Maremar Gemma Martinez Montesinos Laura Yuste Villanueva
41 Cures auxiliars d'infermeria i atenció sociosanitària Institut Montserrat Roig Paula Jiménez Soler Erika Eros Jeri
41 Cures auxiliars d'infermeria i atenció sociosanitària Institut Pedraforca Nassima Oukhaja Lesly Mishell Sisa
41 Cures auxiliars d'infermeria i atenció sociosanitària Institut s'Agulla Sandra Marín Barranco Judith Pérez Barnés
41 Cures auxiliars d'infermeria i atenció sociosanitària Institut Salvador Seguí Estela Garcia Molinet Anssaro Diao Da Costa
41 Cures auxiliars d'infermeria i atenció sociosanitària Jaume Viladoms Irene Montes Torres Carla Chavarrías Valverde
41 Cures auxiliars d'infermeria i atenció sociosanitària Santíssima Trinitat Ana Bustamante Díaz Clara López Quesada
47 Forneria Escola Joviat Martí Bosch Cirera  
47 Forneria Institut Bisbe Sivilla Bruno Ruiz López Michael Alexander Veintimilla Valencia
47 Forneria Institut de Tona Kiefer Roc Sin Perfidio Xavier López Codina
47 Forneria Institut d'Hoteleria i Turisme (Lleida) Aby Dieng Hafsa Jadi
47 Forneria Institut Escola d'Hostaleria i Turisme de Girona Quim Brugat Olivet Catalina isabel Ahumada Rojas
47 Forneria Institut Escola d'Hoteleria I Turisme de Barcelona Christian Marin Freire Nestor Martínez Reyes
47 Forneria Institut Olivar Gran Miquel Vila Gil  
47 Forneria Institut Ramon Coll i Rodés Brabdon Moises Benítez Prado Guillem Sanchez Roma
D1 Animació digital 3D Centre de Formació Creatiu i Tècnic Sabadell Sergio Sanchez Marin Paula Guerrero Rusiñol
D1 Animació digital 3D EASD Deià Enric Soldevila Planagumà Nicolas Gabriel Silva Quadros
D1 Animació digital 3D Escola Pia Nostra Senyora Ferran Domingo Beltran Bernat Martinez
D1 Animació digital 3D Institut Mare de Déu de la Mercè Enric López Amorós Oriol González Quesada
D1 Animació digital 3D Ites-Ciape Daniel Cabello Jaraba  
D1 Animació digital 3D Jesuites Sarrià - Sant Ignasi Lluís Fortuny Marin Alberto Martínez Calabuig

Skills propis de Catalunya

Codi Ofici Nom del centre Nom de l'alumne Nom del suplent
EM Emergències sanitàries Escola Joviat Susanna Granollers Herreros Juan Subi Bujan
EM Emergències sanitàries Escola Joviat Mariona Sebastià Gorgas Mariona Nicolàs Navarro
EM Emergències sanitàries Institut Cal·lípolis Marc Regincós Arias Eric Amaya Hernández
EM Emergències sanitàries Institut Cal·lípolis Bryan André Mazuy David Berruezo Bové
EM Emergències sanitàries Institut EMT Granollers Sergio Bolea Calvente Manel Guiu Pérez
EM Emergències sanitàries Institut EMT Granollers Josep Alonso Avila Aitor García Tavero
EM Emergències sanitàries Institut Torrevicens Nefertary Gallego Solis  
EM Emergències sanitàries Institut Torrevicens Anna Guillén Espigares Nefertary Gallego Solis
EM Emergències sanitàries Ites-Ciape Aïna Brunat Bergadà Alexandre Emili Juárez Llesuy
EM Emergències sanitàries Ites-Ciape Megan Tara Sempere Burke Pol Gimènez Bellavista
EM Emergències sanitàries Jesuïtes Educació Escola del Clot Alejandro Sánchez Yelamo Andres Prieto García 
EM Emergències sanitàries Jesuïtes Educació Escola del Clot  Aida Fibla Milan  
EM Emergències sanitàries La Salle Mollerussa Alex Cruces Marques Joan Marc Parra Gazquez
EM Emergències sanitàries La Salle Mollerussa Javier Ballarin Cunillera Roger Constanza Martinez
IL Il·lustració EA de Manresa Daniel Quintero González Kevin Malo Ozoria
IL Il·lustració EA La Industrial Miriam El Sayed Vazquez Pol Gilbert Boya
IL Il·lustració EA Municipal Leandre Cristòfol Mireia Turon Martínez César Rodríguez Salazar
IL Il·lustració EASD d'Olot Francesc Valverde Busoms Marc Sais Poch
IL Il·lustració EASD Pau Gargallo Cèlia Casas Riba Albert Requena Ramiro
IL Il·lustració EASD Serra i Abella Sofia Aibar Arias  
IL Il·lustració EASD Serra i Abella Andrea Linares Mora Sofia Aibar Arias
IL Il·lustració Illa Escola d'Art i Disseny Viena Boedo Barnet  
IL Il·lustració Illa Escola d'Art i Disseny Genís Martínez Pedrosa  
PR Programació d'aplicacions informàtiques (ProgramaME) Institut Baix Camp Jordi  Isern  López  
PR Programació d'aplicacions informàtiques (ProgramaME) Institut Baix Camp David  López  Morales  
PR Programació d'aplicacions informàtiques (ProgramaME) Institut Baix Camp Vladyslav  Kryvak    
PR Programació d'aplicacions informàtiques (ProgramaME) Institut Sa Palomera Marc  Pedemonte Salvador  
PR Programació d'aplicacions informàtiques (ProgramaME) Institut Sa Palomera José Luís Guardia Sánchez  
PR Programació d'aplicacions informàtiques (ProgramaME) Institut Sa Palomera Christian Gascón García  
PR Programació d'aplicacions informàtiques (ProgramaME) Institut Cendrassos David Juan Estrach  
PR Programació d'aplicacions informàtiques (ProgramaME) Institut Cendrassos Estefanía Caro Ortega  
PR Programació d'aplicacions informàtiques (ProgramaME) Institut Cendrassos Luis Gabriel Gutiérrez Domingo  
PR Programació d'aplicacions informàtiques (ProgramaME) Institut Bosc de la Coma Joan Vilalta Riera  
PR Programació d'aplicacions informàtiques (ProgramaME) Institut Bosc de la Coma Sergi Martinez Limón  
PR Programació d'aplicacions informàtiques (ProgramaME) Institut Bosc de la Coma Jordi Coma Cano  
PR Programació d'aplicacions informàtiques (ProgramaME) Institut Badia del Vallès Marc Martí Sàbat  
PR Programació d'aplicacions informàtiques (ProgramaME) Institut Badia del Vallès Enric Vallribera Garcia  
PR Programació d'aplicacions informàtiques (ProgramaME) Institut Badia del Vallès Tomas Morante Moya  
PR Programació d'aplicacions informàtiques (ProgramaME) Institut Pla de l’Estany Gustavo Eduardo Moros Diersche  
PR Programació d'aplicacions informàtiques (ProgramaME) Institut Pla de l’Estany Christian Dezan  
PR Programació d'aplicacions informàtiques (ProgramaME) Institut Pla de l’Estany Rafael Mascaros Garcia  
PR Programació d'aplicacions informàtiques (ProgramaME) Institut Mollerussa Josep Maria  Alcàntara Gabriel  
PR Programació d'aplicacions informàtiques (ProgramaME) Institut Mollerussa Bernat Barón Sanahuja  
PR Programació d'aplicacions informàtiques (ProgramaME) Institut Mollerussa Sergi Marsol Sorribes  
PR Programació d'aplicacions informàtiques (ProgramaME) Institut Montilivi Xavier Arbat Márquez  
PR Programació d'aplicacions informàtiques (ProgramaME) Institut Montilivi Sergi Puigmitjà  Ruíz   
PR Programació d'aplicacions informàtiques (ProgramaME) Institut Montilivi Eduard Soler Salvatella  
PR Programació d'aplicacions informàtiques (ProgramaME) Institut Camí de mar Vicente Nieto Rodríguez  
PR Programació d'aplicacions informàtiques (ProgramaME) Institut Camí de mar Jonathan Zurita Jaimez  
PR Programació d'aplicacions informàtiques (ProgramaME) Institut Camí de mar Andreu Ramírez Figueras  
PR Programació d'aplicacions informàtiques (ProgramaME) Institut Nicolau Copèrnic Raul  Romero Rodríguez  
PR Programació d'aplicacions informàtiques (ProgramaME) Institut Nicolau Copèrnic Ivan González Etcheverria  
PR Programació d'aplicacions informàtiques (ProgramaME) Institut Nicolau Copèrnic Arnau Cruz Mora  
PR Programació d'aplicacions informàtiques (ProgramaME) Institut Joan Brudieu Adrià Juvé Sanchez  
PR Programació d'aplicacions informàtiques (ProgramaME) Institut Joan Brudieu Pere Perez Raya  
PR Programació d'aplicacions informàtiques (ProgramaME) Institut Joan Brudieu Marc Santiago Martín  
PR Programació d'aplicacions informàtiques (ProgramaME) Institut Joaquim Mir Oriol Hidalgo Serrano  
PR Programació d'aplicacions informàtiques (ProgramaME) Institut Joaquim Mir Adrià Caballero Dorador  
PR Programació d'aplicacions informàtiques (ProgramaME) Institut Joaquim Mir Arnau Martín Rodríguez  
PR Programació d'aplicacions informàtiques (ProgramaME) Institut Ausiàs March Ramon España Diez  
PR Programació d'aplicacions informàtiques (ProgramaME) Institut Ausiàs March Lydia Lago Rodriguez  
PR Programació d'aplicacions informàtiques (ProgramaME) Institut Ausiàs March Adrián Médico Crespo  
PR Programació d'aplicacions informàtiques (ProgramaME) Institut Carles Vallbona Raul Castilla Vazquez  
PR Programació d'aplicacions informàtiques (ProgramaME) Institut Carles Vallbona Rafael López Martínez  
PR Programació d'aplicacions informàtiques (ProgramaME) Institut Carles Vallbona Sofian Be Hamman Radi  
PR Programació d'aplicacions informàtiques (ProgramaME) Institut de Palamós Dana Magalí Gonzalo  
PR Programació d'aplicacions informàtiques (ProgramaME) Institut de Palamós Abel Morcillo Moreno  
PR Programació d'aplicacions informàtiques (ProgramaME) Institut de Palamós Marc Estevez Ibañez  
PR Programació d'aplicacions informàtiques (ProgramaME) Salesians Sarrià Alejandro Ayllón  Herrador  
PR Programació d'aplicacions informàtiques (ProgramaME) Salesians Sarrià Eric Alejo Nieva  
PR Programació d'aplicacions informàtiques (ProgramaME) Salesians Sarrià Roger Ortiz Sarrablo  
PR Programació d'aplicacions informàtiques (ProgramaME) Institut de Lliçà Sergi Maspons Martin  
PR Programació d'aplicacions informàtiques (ProgramaME) Institut de Lliçà Bernat Montaña Suñé  
PR Programació d'aplicacions informàtiques (ProgramaME) Institut de Lliçà Pablo Llorente del Castillo  
PR Programació d'aplicacions informàtiques (ProgramaME) Institut F. Vidal i Barraquer Hector Guerra Collar  
PR Programació d'aplicacions informàtiques (ProgramaME) Institut F. Vidal i Barraquer Laia Sanahuja Selva  
PR Programació d'aplicacions informàtiques (ProgramaME) Institut F. Vidal i Barraquer Sergi Valldosera Escatllar  
PR Programació d'aplicacions informàtiques (ProgramaME) Institut Escola del Treball Víctor de la Rocha Ruiz  
PR Programació d'aplicacions informàtiques (ProgramaME) Institut Escola del Treball Yeray Pérez García  
PR Programació d'aplicacions informàtiques (ProgramaME) Institut Escola del Treball Joaquín Guinart García-Talavera  
PR Programació d'aplicacions informàtiques (ProgramaME) Institut Sabadell Rubén  Hernández  Fernández  
PR Programació d'aplicacions informàtiques (ProgramaME) Institut Sabadell David  Carvajal Abellán  
PR Programació d'aplicacions informàtiques (ProgramaME) Institut Sabadell Arnau Marcos Almansa  

 

 


Data d'actualització: 18.05.2018