Accés al contingut Accés al menú de la secció
Catskills  > Edició 2018  > Guardonats
 

Guardonats

 

  1r classificat 2n classificat 3r classificat
Skill Nom Centre Nom Centre Nom Centre
Mecatrònica Joel Gómez Vargas
Meritxell Castells Permanyer
Escola d'aprenents SEAT Sebastian Radu Constantin
Fouad Rifi
Institut Comte de Rius Victor Fernández Zaragoza
Daniel Encinas Díaz
Institut Palau Ausit
Disseny de producte industrial - CAD Xavier Insa Batalla Institut Jaume Huguet Marc Vidal Ballonga Institut Lacetània DESERT DESERT
Mecanitzat amb fresadora i tornejat CNC Guillermo Martínez Aguilar Institut Jaume Huguet Jordi Merced Coll Escola d'aprenents SEAT Daniel Archilla Garcia Institut El Palau
Aplicacions de programari Anthony Steven Bravo Ibáñez Institut Esteve Terradas i Illa Mohamed Amine Boulaayoun Institut Sa Palomera Carlos Vivas Lavado Institut Thos i Codina
Soldadura Kevin Rodríguez Gonis Institut Pere Martell Pere Molins Cortés Institut Escola del Treball (Barcelona) Adrián Abad Martín Institut Pere Martell
Carrosseria Gabriel Son Tudor Girona Lorenzo Pulido Mateos Institut Mollet del Vallès Bilal Bakali Bakali Institut Pompeu Fabra
Lampisteria i calefacció David Arbiol Comas Institut Guindàvols Dinu-Luician Vlasa Institut Guindàvols Álex López Alcázar Institut Anna Gironella de Mundet
Electrònica Erik Rodríguez Moriana Institut Escola del Treball (Barcelona) Xavier Alejo Aixalà Institut Caparrella Àlex Puig Pérez Institut Lacetània
Desenvolupament web Adrià Ardila Lafuente Institut Baix Camp Sergio Manuel Novo Goncalves Institut Civirnàrium de Torelló Josep Recio Lazo Institut Badia del Vallès
Instal·lacions elèctriques Marc Sola Garcia Xaloc Laura Daniela Jaramillo Buste Institut La Pineda Martí Pagès Castanyer Institut La Garrotxa
Control industrial Daniel Martínez Mesa Institut Palau Ausit Adrià Morales Pascual Institut Escola Municipal de Treball Granollers Arnau Medina Coca Salesians Sant Vicenç dels Horts
Robòtica mòbil            
Ebenisteria Pol Metzger Rabasseda Institut Escola del Treball (Barcelona) Pol Sarlé Marrades Institut Escola del Treball (Lleida) Pau Mérida Ribas Institut Escola Industrial
Fusteria  Nicolás Villanueva Martínez Institut Escola Industrial German Flor Flores Institut Vil·la Romana Patryk Wozniak Institut Miquel Martí i Pol
Fusteria d'obra Josep Domènech Dalmau Institut Pere Martell Roger Escolà Sanz Institut Escola Industrial Martí Charles Breiding Institut Vil·la Romana
Perruqueria Joana Baiges Tomàs Institut Cal·lípolis Àneu Gasia Delamoga Thuya Escuela Diana Camilo Pérez Institut Camps Blancs
Estètica Eva Micó Espinar Institut Salvador Seguí Meritxell Martínez Sinche Thuya Escuela Cristina López Álvarez Institut Mare de Déu de la Mercé
Tecnologia de la moda Mireia Escolà Vidal Institut Guindàvols Leyla Sierra Gracia Institut Anna Gironella de Mundet Adriana Contreras Domínguez Institut Guindàvols
Tecnologia de l’automòbil Roger Gallardo Pou Activitats Professionals del Vallès Miquel Massana Maurici Institut Caparrella Jaume Puigvert Paez Centre Tècnic d'Automoció
Cuina Ramon Saló Torras Escola Joviat Adrià Sunet Fernàndez Institut Escola d'Hoteleria i Turisme de Girona Carolina Garcia Panich Institut d'Hoteleria i Turisme (Lleida)
Servei de restaurant i bar Guillem Marroig Nadal Institut Escola d'Hoteleria i Turisme de Girona Arnau Guirao Pérez Institut Escola d'Hoteleria i turisme (Cambrils) Mireia Riba Lleonart Escola Joviat
Pintura de vehicles Adrià Sanahuja Gràcia Institut Caparrella Olivier Souliei Amich Girona Joan Matamala Pagès Institut Montilivi
Jardineria i paisatgisme Francesc Ferré Pedret
Ander Benaiges Vergara
Institut d'Horticultura i Jardineria Òscar Tirados Fernández

Marc Ramiro Masegosa
Institut de Castellar Quim Gironès Barrantes
Marc Casado Rueda
Institut Les Salines
Refrigeració  Miguel Ángel Velilla Rubio Institut Guindàvols Joel Zapata Maurique Institut Guindàvols Sergi Farrés Sorroche Institut Santa Eugènia
Suport de xarxes Joel lorenz Boada Institut Carles Vallbona Javier Fuentes Pizarro Institut Esteve Terradas i Illa Marc Bajona Moya Arrels II
Disseny gràfic Alba Moreno Alentorn Escola d'Art i Superior de Disseny Serra i Abella Carla Puigdellívol Vila Escola d'Art i Superior de Disseny Pau Gargallo Marc Lozano Jordi Escola d'Art i Superior de Disseny d'Olot
Cures auxiliars d'infermeria i atenció sociosanitària Sara Ferré Alarcón Institut Baix Camp Shakila Begum Institut La Guineueta Ariadna Bagen Pellicer Institut Flos i Calcat
Forneria Aby Dieng Institut d'Hoteleria i Turisme (Lleida) Christian Marín Freire Institut Escola d'Hoteleria i Turisme de Barcelona Quim Brugat Olivet Institut Escola d'Hoteleria i Turisme de Girona
Animació digital 3D Sergio Sánchez Marín Centre de Formació Creatiu i Tècnic Sabadell Nicolás Gabriel Silva Quadros Escola d'Art i Superior de Disseny Deià Paula Guerrero Rusiñol Centre de Formació Creatiu i Tècnic Sabadell
Emergències sanitàries Josep Alonso Avila
Manel Guiu Pérez
Institut Escola Municipal de Treball Granollers Susanna Granollers Herreros
Mariona Sebastià Gorgas
Escola Joviat Alejandro Sánchez Yelamo
Aida Fibla Milan 
Jesuïtes Educació Escola del Clot
Il·lustració Andrea Linares Mora Escola d'Art i Superior de Disseny Serra i Abella Miriam El Sayed Vázquez Escola d'Arts La Industrial iena Boedo Barnet Illa Escola d'Art i Disseny
Programació d'aplicacions informàtiques (PROGRAMA-ME)  Adrià Juvé Sànchez
Pere Pèrez Raya
Marc Santiago Martin
Institut Joan Brudieu Hèctor Guerra Collar
Laia Sanahuja Selva
Sergi Valldosera Escatllar
Institut F. Vidal i Barraquer Joan Vilalta Riera
Sergi Martínez Limón
Jordi Coma Cano
Institut Bosc de la Coma

 

Data d'actualització: 10.07.2018