Accés al contingut Accés al menú de la secció
Catskills  > Edició 2018  > Guardonats
 

Guardonats

 

    1r classificat 2n classificat 3r classificat
Codi Skill Nom Centre Nom Centre Nom Centre
4 Mecatrònica

Joel Gómez Vargas

Meritxell Castells Permanyer

Escola d'aprenents SEAT

Sebastian Radu Constantin

Fouad Rifi

Institut Comte de Rius

Victor Fernández Zaragoza

Daniel Encinas Díaz

Institut Palau Ausit
5 Disseny de producte industrial - CAD Xavier Insa Batalla Institut Jaume Huguet Marc Vidal Ballonga Institut Lacetània DESERT DESERT
6 Mecanitzat amb fresadora i tornejat CNC Guillermo Martínez Aguilar Institut Jaume Huguet Jordi Merced Coll Escola d'aprenents SEAT Daniel Archilla Garcia Institut El Palau
9 Aplicacions de programari Anthony Steven Bravo Ibáñez Institut Esteve Terradas i Illa Mohamed Amine Boulaayoun Institut Sa Palomera Carlos Vivas Lavado Institut Thos i Codina
10 Soldadura Kevin Rodríguez Gonis Institut Pere Martell Pere Molins Cortés Institut Escola del Treball (Barcelona) Adrián Abad Martín Institut Pere Martell
13 Carrosseria Gabriel Son Tudor Girona Lorenzo Pulido Mateos Institut Mollet del Vallès Bilal Bakali Bakali Institut Pompeu Fabra
15 Lampisteria i calefacció David Arbiol Comas Institut Guindàvols Dinu-Luician Vlasa Institut Guindàvols Álex López Alcázar Institut Anna Gironella de Mundet
16 Electrònica Erik Rodríguez Moriana Institut Escola del Treball (Barcelona) Xavier Alejo Aixalà Institut Caparrella Àlex Puig Pérez Institut Lacetània
17 Desenvolupament web Adrià Ardila Lafuente Institut Baix Camp Sergio Manuel Novo Goncalves Institut Civirnàrium de Torelló Josep Recio Lazo Institut Badia del Vallès
18 Instal·lacions elèctriques Marc Sola Garcia Xaloc Laura Daniela Jaramillo Buste Institut La Pineda Martí Pagès Castanyer Institut La Garrotxa
19 Control industrial Daniel Martínez Mesa Institut Palau Ausit Adrià Morales Pascual Institut Escola Municipal de Treball Granollers Arnau Medina Coca Salesians Sant Vicenç dels Horts
23 Robòtica mòbil

Òscar Toledano Solé

Michael Sánchez González

Institut Palau Ausit

Daniel Sanjuan Tierraseca

Eloi Vives Bonet

Institut Jaume Huguet

Thai Rodríguez Coso

Álvaro Gutiérrez Jácome

Institut Anna Gironella de Mundet
24 Ebenisteria Pol Metzger Rabasseda Institut Escola del Treball (Barcelona) Pol Sarlé Marrades Institut Escola del Treball (Lleida) Pau Mérida Ribas Institut Escola Industrial
25 Fusteria  Nicolás Villanueva Martínez Institut Escola Industrial German Flor Flores Institut Vil·la Romana Patryk Wozniak Institut Miquel Martí i Pol
26 Fusteria d'obra Josep Domènech Dalmau Institut Pere Martell Roger Escolà Sanz Institut Escola Industrial Martí Charles Breiding Institut Vil·la Romana
29 Perruqueria Joana Baiges Tomàs Institut Cal·lípolis Àneu Gasia Delamoga Thuya Escuela Diana Camilo Pérez Institut Camps Blancs
30 Estètica Eva Micó Espinar Institut Salvador Seguí Meritxell Martínez Sinche Thuya Escuela Cristina López Álvarez Institut Mare de Déu de la Mercé
31 Tecnologia de la moda Mireia Escolà Vidal Institut Guindàvols Leyla Sierra Gracia Institut Anna Gironella de Mundet Adriana Contreras Domínguez Institut Guindàvols
33 Tecnologia de l'automòbil Roger Gallardo Pou Activitats Professionals del Vallès Miquel Massana Maurici Institut Caparrella Jaume Puigvert Paez Centre Tècnic d'Automoció
34 Cuina Ramon Saló Torras Escola Joviat Adrià Sunet Fernàndez Institut Escola d'Hoteleria i Turisme de Girona Carolina Garcia Panich Institut d'Hoteleria i Turisme (Lleida)
35 Servei de restaurant i bar Guillem Marroig Nadal Institut Escola d'Hoteleria i Turisme de Girona Arnau Guirao Pérez Institut Escola d'Hoteleria i turisme (Cambrils) Mireia Riba Lleonart Escola Joviat
36 Pintura de vehicles Adrià Sanahuja Gràcia Institut Caparrella Olivier Souliei Amich Girona Joan Matamala Pagès Institut Montilivi
37 Jardineria i paisatgisme

Francesc Ferré Pedret

Ander Benaiges Vergara

Institut d'Horticultura i Jardineria Òscar Tirados Fernández

Marc Ramiro Masegosa
Institut de Castellar

Quim Gironès Barrantes

Marc Casado Rueda

Institut Les Salines
38 Refrigeració  Miguel Ángel Velilla Rubio Institut Guindàvols Joel Zapata Maurique Institut Guindàvols Sergi Farrés Sorroche Institut Santa Eugènia
39 Suport de xarxes Joel lorenz Boada Institut Carles Vallbona Javier Fuentes Pizarro Institut Esteve Terradas i Illa Marc Bajona Moya Arrels II
40 Disseny gràfic Alba Moreno Alentorn Escola d'Art i Superior de Disseny Serra i Abella Carla Puigdellívol Vila Escola d'Art i Superior de Disseny Pau Gargallo Marc Lozano Jordi Escola d'Art i Superior de Disseny d'Olot
41 Cures auxiliars d'infermeria i atenció sociosanitària Sara Ferré Alarcón Institut Baix Camp Shakila Begum Institut La Guineueta Ariadna Bagen Pellicer Institut Flos i Calcat
47 Forneria Aby Dieng Institut d'Hoteleria i Turisme (Lleida) Christian Marín Freire Institut Escola d'Hoteleria i Turisme de Barcelona Quim Brugat Olivet Institut Escola d'Hoteleria i Turisme de Girona
D1 Animació digital 3D Sergio Sánchez Marín Centre de Formació Creatiu i Tècnic Sabadell Nicolás Gabriel Silva Quadros Escola d'Art i Superior de Disseny Deià Paula Guerrero Rusiñol Centre de Formació Creatiu i Tècnic Sabadell
EM Emergències sanitàries

Josep Alonso Avila

Manel Guiu Pérez

Institut Escola Municipal de Treball Granollers

Susanna Granollers Herreros

Mariona Sebastià Gorgas

Escola Joviat Alejandro Sánchez Yelamo
Aida Fibla Milan 
Jesuïtes Educació Escola del Clot
IL Il·lustració Andrea Linares Mora Escola d'Art i Superior de Disseny Serra i Abella Miriam El Sayed Vázquez Escola d'Arts La Industrial iena Boedo Barnet Illa Escola d'Art i Disseny
PR Programació d'aplicacions informàtiques (PROGRAMA-ME) 

Adrià Juvé Sànchez

Pere Pèrez Raya

Marc Santiago Martin

Institut Joan Brudieu

Hèctor Guerra Collar

Laia Sanahuja Selva

Sergi Valldosera Escatllar

Institut F. Vidal i Barraquer

Joan Vilalta Riera

Sergi Martínez Limón

Jordi Coma Cano

Institut Bosc de la Coma

 

Data d'actualització: 10.07.2018