Accés al contingut Accés al menú de la secció
Catskills  > Edició 2016  > Skills
 

Skills

CodiOficiData de la competicióSeus/centres organitzadors
1 Polimecànica 8 de juny  Institut Jaume Huguet
4 Mecatrònica 22 i 23 juny de 2016 Institut Comte de Rius
(Organització en col·laboració amb Institut Palau Ausit)
5 Disseny de producte industrial CAD 8 de juny Institut Jaume Huguet
6 CNC Tornejat 8 de juny Institut Jaume Huguet
7 CNC Mecanitzat amb fresadora 8 de juny Institut Jaume Huguet
9 Aplicacions de Software  1 de juny de 2016 Institut Esteve Terradas i Illa
10 Soldadura 2 de juny de 2016 Institut Pere Martell
13 Carrosseria  19 de maig de 2016 Institut Caparrella 
15 Lampisteria i calefacció 27 de maig de 2016 Institut Guindàvols
16 Electrònica 19 de maig de 2016 Institut Caparrella 
17 Disseny pàgines Web 1 de juny de 2016 Institut Esteve Terradas i Illa
18 Instal·lacions Elèctriques 21 de juny 2016 Institut Badia del Vallès
19 Control industrial 20 i 21 juny de 2016 Institut Comte de Rius
(Organització en col·laboració amb Institut Palau Ausit)
24 Ebenisteria

31 de maig al 2 de juny de 2016

Institut Pere Martell
(Organització en col·laboració amb l'Institut Guillem Catà de Manresa i l'Institut Escola Industrial de Sabadell)
25 Fusteria 

31 de maig al 2 de juny de 2016

Institut Pere Martell
(Organització en col·laboració amb l'Institut Guillem Catà de Manresa i l'Institut Escola Industrial de Sabadell)
26 Fusteria d'obra

31 de maig al 2 de juny de 2016

Institut Pere Martell
(Organització en col·laboració amb l'Institut Guillem Catà de Manresa i l'Institut Escola Industrial de Sabadell)
29 Perruqueria 1 de juny 2016 Institut Vall d'Hebron
30 Estètica 2 de juny de 2016 Institut Salvador Seguí
31 Tecnologia de la moda

20 de juny de 2016

Institut La Garrotxa
32 Pastisseria  25 d'Abril de 2016 Institut Escola d'Hoteleria i Turisme de Barcelona 
33 Tecnologia de l'automòbil 1 de juny de 2016 Institut Pere Martell
34 Cuina 25 de maig de 2016 Institut Escola d'Hoteleria i Turisme de Lleida 
35 Servei de restaurant i bar 23 i 24 de maig de 2016  Institut Escola d'Hostaleria i Turisme de Girona
36 Pintura de vehicles 19 de maig de 2016 Institut Caparrella 
37 Jardineria i paisatgisme Fira de Mollerussa
(19 i 20 de març)
Institut de Mollerussa
(Fira Mollerussa)
38 Refrigeració  27 de maig de 2016 Institut Guindàvols
39 Suport de xarxes 21 de juny de 2016 Institut Esteve Terradas i Illa
40 Disseny gràfic  14 de juny EA Pau Gargallo
41 Cures auxiliars d'infermeria

2 de juny de 2016

Institut Salvador Seguí

Skills propis de Catalunya

OficiData de la competicióSeus/centres organitzadors
Il·lustració 7 de juny 2016 Escola Illa de Sabadell
Programació aplicacions informàtiques 16 de març de 2016 Institut Nicolau Copèrnic

Data d'actualització: 15.03.2016