Accés al contingut Accés al menú de la secció
Catskills  > Edició 2016  > Inscripcions
 

Inscripcions

Alumnes inscrits a les diverses modalitats del campionat.

CodiOficiNom del centreNom de l'alumneSuplent
01 Polimecànica Institut Jaume Huguet Albert Sala Moreso  
01 Polimecànica Institut Lacetània Nil Garcia Vilanova Adria Talon
01 Polimecànica Institut Palau Ausit Carlos Diaz Gonzalez Joan Rubio Perianes
04 Mecatrònica Institut Comte de Rius Jonatan David Manjon Arjona  
04 Mecatrònica Institut Comte de Rius Marcos Arjona Ordoñez  
04 Mecatrònica Institut Jaume Huguet Josep Martínez Bravo Brandon Roy Ponce
04 Mecatrònica Institut Jaume Huguet Pere Joan Bermejo González Arnau Boada de Vidiella
04 Mecatrònica Institut La Garrotxa Arnau Joan Palomé  
04 Mecatrònica Institut La Garrotxa Matheus Borborema Rodrígues  
04 Mecatrònica Institut Palau Ausit Carlos Grillo Jimenez Raul Espinosa Rodriguez
04 Mecatrònica Institut Palau Ausit Eric Llansa De Julian Jesus Merenciano Romero
05 Disseny de producte industrial CAD Institut Anna Gironella de Mundet Daniel Pérez Carpio  
05 Disseny de producte industrial CAD Institut Escola del Treball de Granollers David Garcúa Gamero David Delgado Fernández
05 Disseny de producte industrial CAD Institut Escola Industrial de Sabadell Marc Serra Navó Oriol Terricabris Bachot
05 Disseny de producte industrial CAD Institut Jaume Huguet Èric Aguade Plana Pere Iborra Casanova
05 Disseny de producte industrial CAD Institut la Garrotxa Martí Molist Pampliega  
05 Disseny de producte industrial CAD Institut Lacetània Pol Clotet Guitart David Molina Romero.
05 Disseny de producte industrial CAD Institut Llobregat Ivan Silvertre Muñoz  
06 CNC Tornejat Institut El Palau Ouadie El Hatmi Christian Cercos Fidel
06 CNC Tornejat institut Jaume Huguet Marc Barberà Brunet  
06 CNC Tornejat Institut Lacetània José Expósito López Arnau Comallonga Jubert
06 CNC Tornejat

Institut Esteve Terradas i Illa

Víctor Aaron Pasmiño De La Ese

 
07 CNC Mecanitzat amb fresadora Institut El Palau Ismail Masslouhi Carlos Jaimez Cano
07 CNC Mecanitzat amb fresadora Institut Esteve Terradas i Illa Miquel Martinez Torrents  
07 CNC Mecanitzat amb fresadora Institut Jaume Huguet Guillermo Martinez Aguilar  
07 CNC Mecanitzat amb fresadora Institut Lacetània Arnau Comallonga Jubert José Expósito López
09 Aplicacions de software Imstotit Josep Brugulat Diana Bedelean  
09 Aplicacions de software Institut Bosc de la Coma Sergi Martínez Limon Cristina Martin Planelles
09 Aplicacions de software Institut Campclar Svetoslav Dimitrov Dimitrov  
09 Aplicacions de software Institut Carles Vallbona Cristian Arese Navarro Ivandel Arco Calderón
09 Aplicacions de software Institut Ernest Lluch i Martin David Cortés Toledano Xavier Centelles Sancho
09 Aplicacions de software Institut Esteve Terradas i Illa Jaime Peña Martin  
09 Aplicacions de software Institut Francesc Vidal i Barraquer David Garcia Donaire Ibrahim Feim Yashar
09 Aplicacions de software Institut Jaume Huguet Eduard Queraltó Vivas  
09 Aplicacions de software Institut Joan Amigó i Callau Joan Pérez Sánchez Diego Agudo Álvaro
09 Aplicacions de software Institut Joan d'Àustria Iván Serrano Carbó Aina Ferrús Arnau
09 Aplicacions de software Institut La Pineda Arslan Sohail Bano Mouhcine Smaidi Bentaibi
09 Aplicacions de software Institut Poblenou Elvis José Sánchez González Bernabé Lirio Sánchez
10 Soldadura Institut El Palau Yassine Ikken  
10 Soldadura Institut El Palau Ángel Castel Corbacho Yassine Ikken
10 Soldadura Institut Escola del Treball de Barcelona Bryan Torres Conejo Cristian Zambrana Ruiz
10 Soldadura Institut Escola del Treball de Barcelona Rubén Méndez Almazán Cristian Zambrana Ruiz
10 Soldadura Institut Jaume Huguet Jean Pierre Macias Montaño Oriol Català Solsona
10 Soldadura Institut Jaume Mimo Sergio Ligero hernàndez Daniel Peris
10 Soldadura Institut Pere Martell Pol Espasa Sanahuja  
10 Soldadura Institut Pere Martell Daniel Romero Aran  
13 Carrosseria Activitats Professionals del Vallès Marc Cobos Tarruella Jonatan Campoverde Garcia
13 Carrosseria Centre Tècnic d'Automoció Sergi Ponsetí Cabot  
13 Carrosseria Escola Tècnica Girona Gabriel Son Tudor Pau Graupera balado
13 Carrosseria Institud de Mollet del Vallès Raúl Rodríguez Coscolín Roberto Miras Salamanca
13 Carrosseria Institut Caparrella Eduard Teixidó I Muniesa  
13 Carrosseria Institut La Guineueta Evangelista Quezada Sena Raul Granado
13 Carrosseria Institut Montilivi Brainer Anderey Merchan Lugo JaumeSerrat Caballero
13 Carrosseria Institut Pere Martell Joel Blanes Gomez  
13 Carrosseria Institut Pompeu Fabra Federico Di Landro Silvera  
13 Carrosseria Salesians Sant Vicenç dels Horts Ruben Lopez Serrano  
15 Lampisteria i calefacció Institut Anna Gironella de Mundet Marc Moreno Nadal  
15 Lampisteria i calefacció Institut Guindàvols Samuel Torres Barranco Guillermo Macias Fortuño
15 Lampisteria i calefacció Institut Santa Eugènia Zegrean Catalin Teodor Mohammed El Hilali
16 Electrònica Institut Camps Blancs David Bermúdez Moraleda  
16 Electrònica Institut Caparrella Marc Corretgé Gilart Sergio Del Castillo Velasco
16 Electrònica Institut de Terrassa Santiago Naranjo Lara  
16 Electrònica Institut de Vic Sergi Molina Jutglar  
16 Electrònica Institut Montilivi Bernat Cusí Costa Jaume Alcoba Coromines
17 Disseny de pàgines Web CS Jaume Viladoms Alex Alaminos Reyne  
17 Disseny de pàgines Web Institut Badia del Valles Robert Lara Misas  
17 Disseny de pàgines Web Institut Caparrella Gabriel Ibañez Perez  
17 Disseny de pàgines Web Institut Carles Vallbona Alexandru Robert Ivan  
17 Disseny de pàgines Web Institut Cirviànum de Torelló Jordi Freixa Serrabassa  
17 Disseny de pàgines Web Institut Esteve Terradas i Illa Ricardo Romani Aguado Gabriel López Quejigo
17 Disseny de pàgines Web Institut Jaume Huguet Marc Duran Olivé  
17 Disseny de pàgines Web Institut La Ferreria Pablo Herrera Palacios joel cano Farrarons
17 Disseny de pàgines Web Institut Provençana Victor Moreno García Francisco Javier Figuereo Moya
18 Instal·lacions elèctriques Fundacion Obra Social y Cultural Sopeña Victor Bellon Leganes Jairo Hidalgo De La Rosa
18 Instal·lacions elèctriques Insitut Giola Ferrran Marin Estor David Muñoz Ricart
18 Instal·lacions elèctriques Institut Badia del Valles Christan Tocasca Saenz  
18 Instal·lacions elèctriques Institut La Pineda Adrián Salguero Gómez  
18 Instal·lacions elèctriques Institut Lacetània Marc Herrera Sola  
18 Instal·lacions elèctriques Institut Llobregat Ricardo Molina Torres  
18 Instal·lacions elèctriques Institut Serrallarga Jonathan Lillo Villar  
18 Instal·lacions elèctriques Salesians Sant Vicenç dels Horts Carlos Ceballos Cano  
18 Instal·lacions elèctriques Xaloc Joan Alòs Coral Marc Sola García
18 Instal·lacions elèctriques Institut Santa Eulàlia Pablo Lozano Lucena  
19 Control industrial Institut Comte de Rius Jordi Mallol Musté  
19 Control industrial Institut EMT Granollers Ivan Alonso Liarte Jonathan Rodríguez
19 Control industrial Institut Jaume Huguet Guillem Nuet Soto  
19 Control industrial Institut Lacetània Jordi Morros Sans Roger Ureña Heras
19 Control industrial Institut Palau Ausit Daniel Encinas Díaz  
19 Control industrial Salesians Sant VIcenç dels Horts Sergi Belmonte Garcia  
24 Ebenisteria Institut Escola del Treball de Barcelona Fernando Franco Rodriguez  
24 Ebenisteria Institut Escola Industrial de Sabadell Ferran Gascon Rius  
24 Ebenisteria Institut Guillem Catà Tomás Lionel Sabaté Donato  
24 Ebenisteria Institut Josep Brugulat Ricardo Triviño Aranda  
24 Ebenisteria Institut Miquel Martí i Pol Adrian Pinilla Liebanas  
24 Ebenisteria Institut Pere Martell Albert Serra Ayllon  
24 Ebenisteria Institut Vil·la Romana Arnau Palou Izquierdo  
25 Fusteria Institut Escola del Treball de Barcelona Andrés Carles Pascual Manel Solé Alastruey
25 Fusteria Institut Escola del Treball de Lleida Miquel Navarro Yuste  
25 Fusteria Institut Escola Industrial de Sabadell Jordi Cuevas Quintana  
25 Fusteria Institut Josep Brugulat Joan Mongé  
25 Fusteria Institut Miquel Martí i Pol Guim Oliveras i Solà  
25 Fusteria Institut Pere Martell Josep Domenech Dalmau  
25 Fusteria Institut Vil·la Romana Sergi Serna Espinar  
26 Fusteria d'obra Institut Escola del Treball de Barcelona Alfredo Leon Torreblanca  
26 Fusteria d'obra Institut Escola del Treball de Lleida Joaquim Triviño Bernal  
26 Fusteria d'obra Institut Guillem Catà Aarón Nieto Fernández  
26 Fusteria d'obra Institut Josep Brugulat Marc Ribas  
26 Fusteria d'obra Institut Miquel Martí i Pol Joel Perez Fabregat  
26 Fusteria d'obra Institut Pere Martell Ivan Jesus Rafel Burgos  
26 Fusteria d'obra Institut Vil·la Romana Gerard Villegas Laguna  
26 Fusteria d'obra

Institut Escola Industrial de Sabadell

Brian Orpez Castillo

 
29 Perruqueria Belfran S.L ( Escola Thuya) Adelaida Albarracin Ramon Bernat Hill Alsina
29 Perruqueria Institut La Serreta Eva Navarro Rey David Conde Montesdeoca
29 Perruqueria Institut Camps Blancs Laura Naranjo Sanchez  
29 Perruqueria Institut Ramón Turró i Darder Melissa Mendibur Rodriguez  
29 Perruqueria Institut Vall D'Hebron Pilar Garcia Hidalgo Carlos Ibañez Berrocal
30 Estètica Institut Salvador Seguí Anna Llamas González Yaiza Perez Bautista
30 Estètica Institut Mare de Déu de la Mercè Helena Cañete German Sheyla Fernanda Lascano Montenegro
30 Estètica Belfran S.L ( Escola Thuya) Miriam Sanchez Molina Mariona Pages Singla
31 Tecnologia de la moda Institut Anna Gironella de Mundet Emma Compaña Sanchez Raquel Garcia Garcia
31 Tecnologia de la moda Institut La Garrotxa Maria Pulido Quintana Maite Ponce de León Hernández
32 Pastisseria Institut Martí i Dot Clara Roig Badia Ana Maria Vazquez Castro
32 Pastisseria Institut Escola d'Hoteleria i Turisme de Lleida Tamara Vico Parron Angel Nacarino Millan
32 Pastisseria Joviat FPI Raul Haro Santos David Montañà Romeo
32 Pastisseria Institut Bisbe Sivilla Laura Canales Mesa Patricia Torres Garcia
32 Pastisseria Institut Joan Ramon Benaprès Ainhoa Aldea Gomez Guillem Frías Castellano
32 Pastisseria Institut Escola d'Hoteleria i Turisme de Barcelona Laura Mach Hong Ye
32 Pastisseria Institut Escola d'Hostaleria i Turisme de Girona Julia Herce Esteve Mireia Garcia Riera
33 Tecnologia de l'automòbil Activitats Professionals del Vallès David Rodríguez Matas Aleix Tomas i Verdaguer
33 Tecnologia de l'automòbil Centre Tècnic d'Automoció PaulValls Rey  
33 Tecnologia de l'automòbil Col·legi La Salle Mollerussa Albert  Madueño Fernández Xavier Oromi Font
33 Tecnologia de l'automòbil Escola Tècnica Girona Ivan Sanchez Darnis Ivor Jordan Sudlow Nicholson
33 Tecnologia de l'automòbil Institut Andreu Nin David Navarro Bargans  
33 Tecnologia de l'automòbil Institut Camps Blancs Raimon  Invernon Pérez Sergio Jiménez Sandoval
33 Tecnologia de l'automòbil Institut Caparrella Eduardo Teixidó Muniesa Sergio Isabal Legasa
33 Tecnologia de l'automòbil Institut Castellarnau Carlos Prieto Sánchez Marc Montiel Fornieles
33 Tecnologia de l'automòbil Institut La Guineueta Daniel Cumplido Nogales Carlos Rojas Girau
33 Tecnologia de l'automòbil Institut Lacetània Teodor Dediu Andrei Fechete
33 Tecnologia de l'automòbil Institut Mare de Déu de la Mercè Sergio Rivera Alcario Rubén Tena Márquez
33 Tecnologia de l'automòbil Institut Montilivi Èric Jaurés Roca Neil Garcia Portales
33 Tecnologia de l'automòbil Institut Pere Martell Albert Porta Batalla  
34 Cuina Escola d'Hoteleria i Turisme CETT Marta Gomez Matamala Aleix Baró Giró
34 Cuina Institut Bisbe Sivilla Raúl Radríguez Giner Victor Huete Hernández
34 Cuina Institut Escola d'Hoteleria i Turisme de Barcelona Chayma Boutkabout Arnau López Marquez
34 Cuina Institut Joan Ramon Benaprès Gemma Arnau Ràfols  
34 Cuina Institut Olivar Gran Magí Noguer Puigdemont  
34 Cuina Institut Ramon Coll  i Rodés Petar Galinov Georgiev  
34 Cuina Joviat FPI Alex Moreno Illa Ivan Oliva Margarit
34 Cuina Institut Escola d'Hoteleria i Turisme de Lleida Àngel Esteve Hernandez  
34 Cuina

Institut Escola d'Hostaleria i Turisme de Girona

Luis Garcia Arribas

 
35 Servei de restaurant i bar Institut Cavall Bernat Sergi Rodriguez Miret Roydiel Robledillo León
35 Servei de restaurant i bar Institut Escola d'Hostaleria i Turisme de Girona Marc Colomer Molist  
35 Servei de restaurant i bar Joviat FPI Berta Carles Domènech Àlex Ruano Benítez
35 Servei de restaurant i bar Institut Olivar Gran Alba Alfonso Malè  
35 Servei de restaurant i bar Institut Ramon Coll  i Rodés Ferran Diez Marin Daniel Llambi Marent
35 Servei de restaurant i bar institut Joan Ramon Benaprès Xavier Lòpez Sànchez  
35 Servei de restaurant i bar Institut Escola d'Hoteleria i Turisme de Barcelona Anna Valls Masip Andrea Araujo Quesada
35 Servei de restaurant i bar Institut Escola d'Hoteleria i Turisme de Lleida Geoffrey-Adrien Gomez Y Torrejon Maria Victoria Majós Palau
35 Servei de restaurant i bar

Escola d'Hoteleria i Turisme CETT

Montserrat Llebot Velando

Andreu Sola Martin

36 Pintura de vehicles Activitats Professionals del Vallès David Calvo Giménez Jonatan Campoverde García
36 Pintura de vehicles Centre Tècnic d'Automoció Aleix Cardona Chavez  
36 Pintura de vehicles Escola Tècnica Girona Alexander Martorell Miguel Alex Muñoz Sevilla
36 Pintura de vehicles Institut Caparrella Ramon Ribes Buitrago  
36 Pintura de vehicles Institut la Guineueta Bader Rabii Zejaf Tomas Andres Chavez Valenzuela
36 Pintura de vehicles Institut Montilivi Mohammed Rhimi Ariadna Morató Linares
36 Pintura de vehicles Institut Pere Martell Cristian Rodriguez Montalco  
36 Pintura de vehicles Salesians Sant Vicenç dels Horts Vicenç Pulido Torralba  
37 Jardineria i paisatgisme Escola EFA Quintanes Marc Masdeu Muncunill Ivaylo Plamenov Hozhuharov
37 Jardineria i paisatgisme Escola EFA Quintanes Moisès Falgà Llagostera  
37 Jardineria i paisatgisme Institut Castellar Aleix Viciana Alonso Marc  Galdon Caba
37 Jardineria i paisatgisme Institut Castellar Jan Ciscar Soler Ian Mauro Corbi
37 Jardineria i paisatgisme Institut la Garrotxa Marcel Pons Paris Tamar Martinez Pinto
37 Jardineria i paisatgisme Institut la Garrotxa Mehdi Clyde Magnol Ricard Gavaldà Gorriz
37 Jardineria i paisatgisme Institut Mollerussa Ian Rodríguez Pérez Jordi Ros Perache
37 Jardineria i paisatgisme Institut Mollerussa Guillem Marsol Cerrudo Eloi Cortasa Martínez
37 Jardineria i paisatgisme Institut Rubió i Tudurí Arnau Peña Tomás Daniel Lòpez Díaz
37 Jardineria i paisatgisme Institut Rubió i Tudurí Màrius Vila Serrahima Daniel Lòpez Díaz
37 Jardineria i paisatgisme Institut d'Horticultura i Jardineria Igor Mestre Rodríguez Driss Agrour
37 Jardineria i paisatgisme Institut d'Horticultura i Jardineria Jordi Vicente Gil Antonio Sanchez Rubio
38 Refrigeració Institut Guindàvols Daniel González Romero Marc Ramírez Bravo
38 Refrigeració Institut Santa Eugènia David Aranda Linde Jabir El Ouali
39 Suport de xarxes CS Jaume Viladoms Jordi Manchado Portet  
39 Suport de xarxes Escola Arrels II Ivaylo Aleksiev Todorov Gerard Ruiz Montoliu
39 Suport de xarxes Institut Baix Camp Yassine El khitioui Hatri Sergi Martí Romero
39 Suport de xarxes institut Carles Vallbona Alex Torregrosa Romero Oscar Latorre Vázquez
39 Suport de xarxes Institut Cirviànum de Torelló David Polo Esquinas Lovejeet Singh
39 Suport de xarxes Institut Ernest Lluch i Martin David Vives Pérez  
39 Suport de xarxes Institut Esteve Terradas i Illa Arnau Senserrich Beso 
39 Suport de xarxes Institut Francesc Vidal i Barraquer Roger Gomis Cabezuelo Pau Serrano Ranis
39 Suport de xarxes Institut La Pineda Irene Martos  
39 Suport de xarxes Institut Poblenou Eloi Vivas Martinez  
39 Suport de xarxes Institut Sabadell Sergio Gudiño Ramírez Luis Martinez Carrascosa
39 Suport de xarxes

Institut Sa Palomera

Gerard Flequé Bernadó

 
40 Disseny gràfic EASD Josep Serra i Abella Sara Flores Chnitef Jorge Otero  Regaña
40 Disseny gràfic Escola Municipal d'Art i Disseny Terrassa Sandra Jiménez Carillo Jeannette Romero Santiago
40 Disseny gràfic Escola d'Art i Superior de Disseny d'Olot Albert Roura i Casadellà Eugènia Canada i Cardellach
40 Disseny gràfic Escola d'Art i Superior de Disseny Pau Gargallo Adrià Tomas Servián Sílvia Sánchez Hiruela
40 Disseny Grafic Escola d'Art Illa Matias Iván Blanco Indelicato  
40 Disseny gràfic Escola d'Art Municipal Leandre Cristòfol Sergi Rosell Mondejar Georgina Martín Cortés
40 Disseny gràfic Escola Municipal d'Art Arsenal Anna Via Alas Ana Macias Hervás
40 Disseny gràfic Institut Esteve Terradas i Illa Amanda Calderón Martínez Andrea Sánchez
41 Cures auxiliars d'infermeria CS Jaume Viladoms Paula Torres Soteras Enric Parera Contreras
41 Cures auxiliars d'infermeria CS Jaume Viladoms Carlota Fernández Gómez Mireia Valdivieso Jara
41 Cures auxiliars d'infermeria Escola Santíssima Trinitat Alba Izquierdo González Lia Mojarro Postigo
41 Cures auxiliars d'infermeria Escola Santíssima Trinitat Irina Garcia Maldonado Jonathan Fernández Leon
41 Cures auxiliars d'infermeria Institut Bonanova Mireia Barrera Camargo  
41 Cures auxiliars d'infermeria Institut Bonanova Dúnia catalán Ollé Sergio Benitez Pareja
41 Cures auxiliars d'infermeria Institut Cal·lipolis Marta Bautista Andreu Rocio Gibert Calvillo
41 Cures auxiliars d'infermeria Institut Cal·lipolis Paula Jerez Miravete Adriana Perez Gonzalez
41 Cures auxiliars d'infermeria Institut de Sales Lesley Batista Encarnación Andrea Cobo Oliva
41 Cures auxiliars d'infermeria Institut de Sales Ioana Alexandre Ignat Judit Llopis Gómez
41 Cures auxiliars d'infermeria Institut Flos i Calcat Sharon Saeed Bautista  
41 Cures auxiliars d'infermeria Institut Flos i Calcat Elia Soriano Tomás  
41 Cures auxiliars d'infermeria Institut Gabriela Mistral Alba López Gómez Laura Obiols Jiménez
41 Cures auxiliars d'infermeria Institut Gabriela Mistral Miguel Ángel Estévez Gómez Judith Magan Suánez
41 Cures auxiliars d'infermeria Institut Gaudi José Luis Arredondo López Ariadna Maria Romero Beso
41 Cures auxiliars d'infermeria Institut Gaudi Pilar Moreno Baiget Anna Segarra Cano
41 Cures auxiliars d'infermeria Institut Jaume Huguet Alba Gonzalez Rufié  
41 Cures auxiliars d'infermeria Institut Jaume Huguet Remei Banús Albaigès Maria Gonzalez  Retenaga
41 Cures auxiliars d'infermeria Institut La Ferreria Ana Rivera  
41 Cures auxiliars d'infermeria Institut La Ferreria Judit Martí Lujan Andrea Gomez Solana
41 Cures auxiliars d'infermeria Institut La Guineueta Marjorie Ambas Moya  
41 Cures auxiliars d'infermeria Institut La Guineueta Stephany Noemi Alava Ullon Leonor Maylin Muñoz Nazareno
41 Cures auxiliars d'infermeria Institut La Serreta Amanda Gersol Ramos Almudena Sánchez González
41 Cures auxiliars d'infermeria Institut La Serreta Danae Moreno Garcia Laura SalinasS Pérez
41 Cures auxiliars d'infermeria Institut Montserrat Roig Andrea López Padillo  
41 Cures auxiliars d'infermeria Institut Montserrat Roig Tania Gracia Barrera Fabiola Elena Ojeda Muñoz
41 Cures auxiliars d'infermeria Institut Pedraforca Joselyn Michelle Cevallos Gonzalez Cinthia Nuñez Contreras
41 Cures auxiliars d'infermeria Institut Pedraforca Maria Isabel Benítez Orella Lorena Perez Cuevas
41 Cures auxiliars d'infermeria Institut s'Agulla Esteve Rams Ramírez  
41 Cures auxiliars d'infermeria Institut s'Agulla Afra Gutiérrez  
41 Cures auxiliars d'infermeria Institut Salvador Seguí Jessica Fernandez Campos  
41 Cures auxiliars d'infermeria Institut Salvador Seguí Cristina Pak Ye  

Skills propis de Catalunya

OficiNom del centre     Nom de l'alumne         Nom del suplent
Ilustració EASD Josep Serra i Abella Sara Salvatella Piquer Frank Jimènez Temprana
Ilustració Escola d'Art de Manresa Natura Ferrer Noguera Rosa Portell Rial
Ilustració Escola d'Art i Disseny de Tarragona Desirée Castellar Guerris Lara Romero Ruiz
Ilustració Escola d'Art i Superior de Disseny d'Olot Ferran Coll Boada Gerard Mas Pallarols
Ilustració Escola d'Art i Superior de Disseny la LLOTJA Mariona Guinaliu Moreno Mariona Brunet Bravo
Ilustració Escola d'Art i Superior de Disseny Pau Gargallo Verònica Duarte Gimenez Noèlia Carrión Gonzalez
Ilustració Escola d'Art Illa Aïda Rahn Canudas Alba González Galícia
Ilustració Escola d'Art La Industrial David Londoño Pérez Marina  Izquierdo Garcia
Ilustració Escola Massana Centre d'Art i Disseny Mar Mascaró Solé Katerin Carballarez Hernández
Ilustració Escola Municipal d'Art i Disseny de Terrassa Eric Romero Herrera Clàudia Rodríguez López
Ilustració Escola d'Art Municipal Leandre Cristòfol Judith Garcia Cubillo Aitor Bayo Sainz
Programació aplicacions informàtiques Centre d'Estudis Roca Sergi García Calero  
Programació aplicacions informàtiques Centre d'Estudis Roca Adrià Sánchez Morales  
Programació aplicacions informàtiques Centre d'Estudis Roca Gerard Visa Blasco  
Programació aplicacions informàtiques Escola Diocesana de Navàs Lluís Traveset Cabanas  
Programació aplicacions informàtiques Escola Diocesana de Navàs Sergi Domènech Baltà  
Programació aplicacions informàtiques Escola Diocesana de Navàs Joel Campmajó Montañà  
Programació aplicacions informàtiques Escola Pia Mataró Sergio Sánchez Calzado  
Programació aplicacions informàtiques Escola Pia Mataró David Fernandez Rodriguez  
Programació aplicacions informàtiques Escola Pia Mataró Javier Fernández Bautista  
Programació aplicacions informàtiques ILERNA Albert Bernis Domenech  
Programació aplicacions informàtiques ILERNA Jordi Vicens Farrus  
Programació aplicacions informàtiques ILERNA Alex Barranco Sanz  
Programació aplicacions informàtiques Institut Ausiàs March David Ferrer Poveda  
Programació aplicacions informàtiques Institut Ausiàs March Toni Caballero Güell  
Programació aplicacions informàtiques Institut Ausiàs March Sara Henriques Mendes  
Programació aplicacions informàtiques Institut Baix Camp Jordi Tudela Sanz  
Programació aplicacions informàtiques Institut Baix Camp Daniel Túnez Bermejo  
Programació aplicacions informàtiques Institut Baix Camp David Alfonso Martí  
Programació aplicacions informàtiques Institut Bosc de la Coma Eduard Corominas Pérez  
Programació aplicacions informàtiques Institut Bosc de la Coma Adrià Llongarriu Gorchs  
Programació aplicacions informàtiques Institut Bosc de la Coma Charlie Agustin Proaño Campoverde  
Programació aplicacions informàtiques Institut Camí de Mar Jordi Hoock Castro  
Programació aplicacions informàtiques Institut Camí de Mar Rubén Ruiz Cansino  
Programació aplicacions informàtiques Institut Camí de Mar Gerard  Vall Sanaux  
Programació aplicacions informàtiques Institut Carles Vallbona Àlex Torregrosa Romero  
Programació aplicacions informàtiques Institut Carles Vallbona Daniel Fernàndez Sànchez  
Programació aplicacions informàtiques Institut Carles Vallbona Óscar Marcos Silva  
Programació aplicacions informàtiques Institut Cendrassos Yolanda Jiimenez Becerro  
Programació aplicacions informàtiques Institut Cendrassos Jonathan Millan Trujillo  
Programació aplicacions informàtiques Institut Cendrassos Rafel Diaz Diaz  
Programació aplicacions informàtiques Institut Cirviànum Lucas Perez Gonzalez  
Programació aplicacions informàtiques Institut Cirviànum Roger Illa Buixaderas  
Programació aplicacions informàtiques Institut Cirviànum Arnau Bujons Tanyà  
Programació aplicacions informàtiques Institut Esteve Terrades i Illa Ricardo  Romani  Aguado  
Programació aplicacions informàtiques Institut Esteve Terrades i Illa Sergio Fernández Torres  
Programació aplicacions informàtiques Institut Esteve Terrades i Illa Oriol Peñuela Ortega  
Programació aplicacions informàtiques Institut F. Vidal i Barraquer Adrià Dalmau López  
Programació aplicacions informàtiques Institut F. Vidal i Barraquer David Martínez López  
Programació aplicacions informàtiques Institut F. Vidal i Barraquer Javier Sosa Barreiro  
Programació aplicacions informàtiques Institut la Ferreria Sergi  Aznar Nadal  
Programació aplicacions informàtiques Institut la Ferreria Driss Bina  
Programació aplicacions informàtiques Institut la Ferreria Joel Cano Farrarons  
Programació aplicacions informàtiques Institut Montilivi Albert Vilaret Tolrà  
Programació aplicacions informàtiques Institut Montilivi Carlos Ruscalleda Garcia  
Programació aplicacions informàtiques Institut Montilivi Adrià Gutiérrez Lorente  
Programació aplicacions informàtiques        Institut Nicolau Copèrnic                     Elisabet Garcia Fernández                            
Programació aplicacions informàtiques Institut Nicolau Copèrnic  Andres Mejia Rodíguez  
Programació aplicacions informàtiques Institut Nicolau Copèrnic Luis Erena Amezcua  
Programació aplicacions informàtiques Institut Poblenou Sandra Altafaja Casas  
Programació aplicacions informàtiques Institut Poblenou Oriol Cuñado Mozo  
Programació aplicacions informàtiques Institut Poblenou Alejandro Soriano Avilés  
Programació aplicacions informàtiques Institut Provençana Jose Moran Muñoz  
Programació aplicacions informàtiques Institut Provençana Valeriya Ostreninova Ostreninova  
Programació aplicacions informàtiques Institut Provençana Olga Coll Pérez  
Programació aplicacions informàtiques Institut Rafael Campalans Artur Domínguez Gispert  
Programació aplicacions informàtiques Institut Rafael Campalans Jordi Reixach Casadevall  
Programació aplicacions informàtiques Institut Rafael Campalans Aleix Aymerich Pascual  
Programació aplicacions informàtiques Institut Sabadell Kevin López Sánchez  
Programació aplicacions informàtiques Institut Sabadell Eduard Pedrosa  
Programació aplicacions informàtiques Institut Sabadell Juan Quispe  
Programació aplicacions informàtiques Institut Thos i Codina Youssef El mzouri Chekroun  
Programació aplicacions informàtiques Institut Thos i Codina Adonis Gómez Correia  
Programació aplicacions informàtiques Institut Thos i Codina Ismael Martínez Cabezudo  
Programació aplicacions informàtiques Salesians de Sarrià Pau Tena Tena  
Programació aplicacions informàtiques Salesians de Sarrià Martí Gregori Jonama  
Programació aplicacions informàtiques Salesians de Sarrià Aleix Caminal Mallol  

Data d'actualització: 19.05.2016