Accés al contingut Accés al menú de la secció
Catskills  > Edició 2016  > Guardonats
 

Guardonats

codi Ofici Alumnes guanyadors Catskills 2016 Centre Spainskills 2017 Olimpiades de Formació Professional
1 Polimecànica Albert Sala Moreso Institut Jaume Huguet Skill no organitzat
4 Mecatrònica Carlos Grillo Jimenez Institut Palau Ausit Medalla d'or
Eric Llansa De Julian Medalla d'or
5 Disseny de producte industrial - CAD             Èric Aguade Plana Institut Jaume Huguet  
6 Tornejat CNC  Marc Barberà Brunet  Institut Jaume Huguet  
7 Mecanitzat amb fresadora CNC Guillermo Martinez Aguilar Institut Jaume Huguet Skill no organitzat
9 Aplicacions de Software  Joan Pérez Sánchez Institut Joan Amigó i Callau Skill no organitzat
10 Soldadura Daniel Romero Aran Institut Pere Martell  
13 Carrosseria Marc Cobos Tarruella Activitats Professionals del Vallès Medalla d'or
15 Lampisteria i calefacció Samuel Torres Barranco Institut Guindàvols Medalla d'or
16 Electrònica Marc Corretgé Gilart Institut Caparrella Skill no organitzat
17 Disseny pàgines Web Robert Lara Misas Institut Badia del Vallès Medalla d'or
18 Instal·lacions Elèctriques Christian Miguel Tocasca Saenz Institut Badia del Vallès Medalla de bronze
19 Control industrial Daniel Encinas Díaz Institut Palau Ausit  
24 Ebenisteria Ricardo Triviño Aranda Institut Josep Brugulat Medalla de plata
25 Fusteria Sergi Serna Espinar Institut Vil·la Romana  
26 Fusteria d'obra Guim Oliveras i Solà Institut Miquel Martí i Pol Skill no organitzat
29 Perruqueria Melissa Mendibur Rodríguez Institut Ramon Turró i Darder  Medalla de plata
30 Estètica Anna Llamas González Institut Salvador Seguí  
31 Tecnologia de la moda Maria Pulido Quintana Institut La Garrotxa Medalla de plata
32 D2 Pastisseria - Forneria Hong Ye Institut Escola d'Hoteleria i Turisme de Barcelona Medalla d'or
33 Tecnologia de l’automòbil Eduardo Teixidó Muniesa Institut Caparrella  
34 Cuina Raúl Rodríguez Giner Institut Bisbe Sivilla Medalla de bronze
35 Servei de restaurant i bar Marc Colomer Molist Institut Escola d'Hostaleria i Turisme de Girona  
36 Pintura de vehicles Ramon Ribes Buitrago Institut Caparrella  
37 Jardineria i paisatgisme Igor Mestre Rodríguez Institut d'Horticultura i Jardineria  
Jordi Vicente Gil  
38 Refrigeració Daniel González Romero Institut Guindàvols   
39 Suport de xarxes Oscar Latorre Vázquez Institut Carles Vallbona Medalla d'or
40 Disseny gràfic Albert Roura i Casadellà Escola d'Art i Superior de Disseny d'Olot Skill no organitzat
41 Cures auxiliars d'infermeria i atenció sociosanitària José Luis Arredondo López Institut Gaudi Medalla de plata
_ _ Programació d'aplicacions Informàtica (PROGRAMA-ME)  Albert Vilaret Tolrà, Carlos Ruscalleda Garcia, Adrià Gutiérrez Lorente Institut Montilivi Skill no organitzat
_ _ Il·lustració Sara Salvatella Piquer EASD Josep Serra i Abella Skill no organitzat

 


Guardonats Catskills 2016

    1r classificat 2n classificat 3r classificat
Codi Skill Nom Centre Nom Centre Nom Centre
01 Polimecànica Albert Sala Moreso Institut Jaume Huguet Carlos Díaz González Institut Palau Ausit Nil Garcia Vilanova Institut Lacetània
04 Mecatrònica Carlos Grillo Jiménez i Eric Llansa De Julian Institut Palau Ausit Jonatan David Manjón Arjona i Marcos Arjona Ordoñez Institut Comte de Rius Josep Martínez Bravo I Pere Joan Bermejo Gonzalez Institut Jaume Huguet
05 Disseny de producte industrial - CAD Èric Aguade Plana Institut Jaume Huguet Marc Serra Navó Institut Escola Industrial de Sabadell Martí Molist Pampliega Institut La Garrotxa
06 Tornejat CNC Marc Barberà Brunet Institut Jaume Huguet José Expósito López Institut Lacetània Ouadie El Hatmi Institut El Palau
07 Mecanitzat amb fresadora CNC Guillermo Martinez Aguilar Institut Jaume Huguet Arnau Comallonga Jubert Institut Lacetània Miquel Martínez Torrents Institut Esteve Terradas i Illa
09 Aplicacions de Software Joan Pérez Sánchez Institut Joan Amigó i Callau Ivan Serrano Carbó Institut Joan d'Àustria Sergi Martínez Limon Institut Bosc de la Coma
10 Soldadura Pol Espasa Sanahuja Institut Pere Martell Daniel Romero Aran Institut Pere Martell Jean Pierre Macias Montaño Institut Jaume Huguet
13 Carrosseria Raúl Rodríguez Coscolín Institut de Mollet del Vallès Marc Cobos Tarruella Activitats Professionals del Vallès Gabriel Son Tudor Girona
15 Lampisteria i calefacció Samuel Torres Barranco Institut Guindàvols Josep Antoni Muñoz Barroso Institut Guindàvols Marc Moreno Nadal Institut Anna Gironella de Mundet
16 Electrònica Marc Corretgé Gilart Institut Caparrella Bernat Cusí Institut Montilivi Sergio del Castillo Velasco Institut Caparrella
17 Disseny pàgines Web Robert Lara Misas Institut Badia del Vallès Alex Alaminos Reyne / Jordi Freixa Serrabassa CS Jaume Viladoms / Institut Cirviànum de Torelló Gabriel Ibañez Pérez Institut Caparrella
18 Instal·lacions Elèctriques Christian Miguel Tocasca Saenz Institut Badia del Vallès Pablo Lozano Lucena Institut Santa Eulàlia Ricardo Molina Torres Institut Llobregat
19 Control industrial Daniel Encinas Díaz Institut Palau Ausit Jordi Mallol Musté Institut Comte de Rius Jordi Morros Sans Institut Lacetània
24 Ebenisteria Ricardo Triviño Aranda Institut Josep Brugulat Arnau Palou Izquierdo Institut Vil·la Romana Albert Serra Ayllon Institut Pere Martell
25 Fusteria Sergi Serna Espinar Institut Vil·la Romana Miquel Navarro Yuste Institut Escola del Treball de Lleida Joan Mongé Moysset Institut Josep Brugulat
26 Fusteria d'obra Guim Oliveras i Solà Institut Miquel Martí i Pol Marc Ribas Clavaguera Institut Josep Brugulat Gerard Villegas Laguna Institut Vil·la Romana
29 Perruqueria Melissa Mendibur Rodríguez Institut Ramón Turró i Darder Carlos Ibáñez Berrocal Institut Vall d'Hebron Laura Naranjo Sanchez Institut Camps Blancs
30 Estètica Anna Llamas González Institut Salvador Seguí Mariona Pagés Singla Belfran S.L (Escola Thuya) Sheyla Fernanda Lascano Montenegro Institut Mare de Déu de la Mercè
31 Tecnologia de la moda Maria Pulido Quintana Institut La Garrotxa Emma Compaña Sánchez Institut Anna Gironella de Mundet Maite Ponce de León Hernández Institut La Garrotxa
32 Pastisseria Hong Ye Institut Escola d'Hoteleria i Turisme de Barcelona Tamara Vico Parrón Institut Escola d'Hoteleria i Turisme de Lleida Júlia Herce Esteve Institut Escola d'Hostaleria i Turisme de Girona
33 Tecnologia de l’automòbil Eduardo Teixidó Muniesa Institut Caparrella Ivan Sanchez Darnis Escola Tècnica Girona Albert Madueño Fernández Col·legi La Salle Mollerussa
34 Cuina Raúl Rodríguez Giner Institut Bisbe Sivilla Magí Noguer Puigdemont Institut Olivar Gran Àngel Esteve Hernandez Institut Escola d'Hoteleria i Turisme de Lleida
35 Servei de restaurant i bar Marc Colomer Molist Institut Escola d'Hostaleria i Turisme de Girona Anna Valls Masip Institut Escola d'Hoteleria i Turisme de Barcelona Geoffrey-Adrien Gómez Y Torrejon Institut Escola d'Hoteleria i Turisme de Lleida
36 Pintura de vehicles Ramon Ribes Buitrago Institut Caparrella Vicenç Pulido Torralba Salesians Sant Vicenç dels Horts Cristian Rodriguez Montalco Institut Pere Martell
37 Jardineria i paisatgisme Igor Mestre Rodríguez i Jordi Vicente Gil Institut d'Horticultura i Jardineria Jordi Ros Perache i Eloi Cortasa Martínez Institut Mollerussa Aleix Viciana Alonso i Jan Ciscar Soler Institut Castellar
38 Refrigeració Daniel González Romero Institut Guindàvols Jabir El Ouali Institut Santa Eugènia Marc Ramírez Bravo Institut Guindàvols
39 Suport de xarxes Oscar Latorre Vázquez Institut Carles Vallbona Gerard Flequé Bernadó Institut Sa Palomera Yassine El khitioui Hatri Institut Baix Camp
40 Disseny gràfic Albert Roura i Casadellà Escola d'Art i Superior de Disseny d'Olot Sara Flores Chnitef EASD Josep Serra i Abella Sandra Jiménez Carillo Escola Municipal d'Art i Disseny Terrassa
41 Cures auxiliars d'infermeria i atenció sociosanitària José Luis Arredondo López i Pilar Moreno Baiget Institut Gaudí Paula Torres Soteras i Carlota Fernández Gómez CS Jaume Viladoms Leonor Maylin Muñoz Nazareno i Stephany Noemi Alava Ullon Institut La Guineueta
_ _ Programació d'aplicacions informàtiques Albert Vilaret Tolrà, Carlos Ruscalleda Garcia, Adrià Gutiérrez Lorente Institut Montilivi Sergio Sánchez Calzado, David Fernandez Rodríguez, Javier Fernandez Bautista. Institut Escola Pia de Mataró Albert Bernís Doménech, Jordi Vicens Farrus, Alex Barranco Sanz Institut Ilerna
_ _ Il·lustració Sara Salvatella Piquer EASD Josep Serra i Abella Desirée Castellar Guerris Escola d'Art i Disseny de Tarragona Ferran Coll Boada Escola d'Art i Superior de Disseny d'Olot

 


Data d'actualització: 06.03.2017