Accés al contingut Accés al menú de la secció
Catskills  > Edició 2014  > Inscripcions
 

Inscripcions

Alumnes inscrits a les diverses modalitats del campionat.

CodiOficiNom del centreNom de l'alumneSuplent

01

Polimecànica Escola Professional Salesiana - Salesians Sarrià Marc Moreno Perdiguero  

01

Polimecànica Institut Jaume Huguet Pere Estrada Moreno  

01

Polimecànica Institut Jaume Mimó Martin Javier Gaddi  Agruiel Oriol Garcia  López

01

Polimecànica Institut Palau Ausit Marc Torres Solana  

04

Mecatrònica Institut Comte de Rius Eduard Figuerola Castellví  

04

Mecatrònica Institut Comte de Rius Xavier Reverte Reverte  

04

Mecatrònica Institut Jaume Huguet David Armengol Sardà Marc Bosch Castro

04

Mecatrònica Institut Jaume Huguet Xavier Aremenjach Martínez David Puente Heredia

04

Mecatrònica Institut La Garrotxa Josep Ma Ylla López Adrià Quintana Usan

04

Mecatrònica Institut La Garrotxa Ibai Alonso Garrodo  

04

Mecatrònica Institut Lacetània Isaac Majós Arroyo  

04

Mecatrònica Institut Lacetània Josep Roca Cabañero  

04

Mecatrònica Institut Palau Ausit Marc Nicolás Oliva  

04

Mecatrònica Institut Palau Ausit Ivan Arrabal Forcelledo  

05

Disseny de producte industrial CAD Escola Professional Salesiana - Salesians Sarrià Eloi Galan Badiella Àngel Cuenca Iglesias

05

Disseny de producte industrial CAD Institut Anna Gironella Mundet Marc Navarro Martinez  

05

Disseny de producte industrial CAD Institut Jaume Huguet Jordi  Ollé Ballesté Jordi  Garcia Vilanova

05

Disseny de producte industrial CAD Institut La Garrotxa Ismael  Majouti Horrillo Pol Ortiz Tarradas

06

CNC Tornejat Escola Professional Salesiana - Salesians Sarrià Leticia Porro Vinelli  

06

CNC Tornejat Institut Jaume Huguet David Andrades Moreno  

07

CNC Mecanitzat amb fresadora Institut el Palau Jordi Marchant Constans Ruben Pereira Espinosa

07

CNC Mecanitzat amb fresadora Institut Jaume Huguet Didac Amorós Ferré  

09

Aplicacions de software Escola Pia Santa Anna Mataró Carla Comas Gel Roger Mora Illa

09

Aplicacions de software Institut Ausiàs March Biju Seoane Mariscal  

09

Aplicacions de software Institut Badia del Vallès Antonio Pérez Navas Tania Fernandez

09

Aplicacions de software Institut Baix Camp Abderrahim Talhaoui Alonso Morales Conde

09

Aplicacions de software Institut Camí de Mar Marc  Casco Alarcon Daniel Barragan Olivencia

09

Aplicacions de software Institut Caparrella Eloi Escolà Clemente Carlos Martí Sisó

09

Aplicacions de software Institut Carles Vallbona Julio Prado Bermúdez  

09

Aplicacions de software Institut Esteve Terradas i Illa David Giron Bueno  

09

Aplicacions de software Institut Gabriela Mistral Eric Bassons González  

09

Aplicacions de software Institut Jaume Huguet Marc Duran Olivé  

09

Aplicacions de software Institut Joan Amigó i Callau Lluís  Casadevall Pino Marc Gómez Rodríguez

09

Aplicacions de software Institut Joan d'Àustria Raul Plana Garcia  

09

Aplicacions de software Institut Josep Brugulat Lluís  Quintanas Esparch Daniel Gutiérrez Crespo

09

Aplicacions de software Institut Montilivi Yenis Martinez Ramirez Míriam  Garcia Gordillo

09

Aplicacions de software Palcam Alex Pérez Ruiz  

10

Soldadura Institut El Palau Fouad Eaissaouiyan Yeray Barroso Lopez

10

Soldadura Institut Jaume Huguet Gerard Fernández Avellà Arnau Gené Mora

10

Soldadura Institut Jaume Mimó Martin Javier Gaddi  Agruiel Oriol Garcia López

10

Soldadura Institut Pere Martell Ignacio Naranjo Oya Damian  Jozef Naskret

13

Carrosseria Col·legi Sant Gabriel Adrià Sánchez Viladrich Andreu Ferrer Martí

13

Carrosseria Institut Caparrella Marc Cacho Rosell Carlos  Bernad Roge

13

Carrosseria Institut La Guineueta Fernando Andés Díaz Herran  

13

Carrosseria Institut Mollet del Vallès Yeray Pargaña Granados Daniel Bergillos Garre

13

Carrosseria Institut Pere Martell Adrian Lama Garañena  

15

Lampisteria i calefacció Institut Guindàvols Eric Puche Maurin Stefan Plamenov Stefanov

15

Lampisteria i calefacció Institut Llobregat Edgar Vall Izquierdo Omar El Gourari

15

Lampisteria i calefacció Institut Santa Eugènia Jordi Quintana Risco Marc Pérez Aguilar

16

Electrònica Institut Caparrella Félix  Ríos Ayala  

16

Electrònica Institut Comte de Rius Carlos Recasens  

16

Electrònica Institut de Terrassa Nabil Absaoui Daniel Almansa Verdejo

16

Electrònica Institut Marina Victor Gómez García  

16

Electrònica Institut Montilivi Miquel Sunyer rodà Xabier  Rodriguez Martinez

17

Disseny de pàgines Web  Col·legi Cultural Ricard Montblanc Pallisa  

17

Disseny de pàgines Web  CS Jaume Viladoms Gerard Cuadras Serrano  

17

Disseny de pàgines Web  Institut Carles Vallbona Gerard Soltero Auladell  

17

Disseny de pàgines Web  Institut Cirviànum de Torelló Mohamed Boudra  

17

Disseny de pàgines Web  Institut Esteve Terradas i Illa Juan Villazán Tovar  

18

Instal·lacions elèctriques Escola Oscus Jordi Artero de la Cerda Abel Chias Navarro

18

Instal·lacions elèctriques Institut Badia del Vallès Adrian  Andújar  coleto Ivan Suàrez Pellicer

18

Instal·lacions elèctriques Institut Giola Sergi Torras Piedehierro  

18

Instal·lacions elèctriques Institut La Sagarra Xavier Ribera Sans  

18

Instal·lacions elèctriques Institut Lacetània Pere Olmedo Milla  

18

Instal·lacions elèctriques Institut Llobregat Humberto Gabriel Cameroni Di Marco Jose Miguel Duque Gijon

18

Instal·lacions elèctriques Institut Santa Eulàlia Abdellah Mouaddah Víctor Bazán Puig

18

Instal·lacions elèctriques Salesians Sant Vicenç dels Horts Erik Stalker Reyes  

18

Instal·lacions elèctriques Xaloc Albert  Loza Plag  

19

Control industrial Institut Comte de Rius Xavier Viñas Forcadell  

19

Control industrial Institut de Vic Soulaiman Assikiou El Idrissi  

19

Control industrial Institut Illa dels Banyols Cristian Padilla Portillo Ramón Herranz

19

Control industrial Institut La Garrotxa Josep Ma Ylla López Adrià Quintana Usan

19

Control industrial Institut La Sagarra Jordi Morros Sans  

19

Control industrial Institut Lacetània Marc Brunet Presas  

19

Control industrial Institut Palau Ausit Christopher Reyes Segura  

19

Control industrial Salesians Sant Vicenç dels Horts Tomas Roda Chica  

24

Ebenisteria Escola Professional Salesiana - Salesians Sarrià Cristian Martín Bernet  

24

Ebenisteria Institut Escola del Treball Joel Camazón García  

24

Ebenisteria Institut Escola del Treball Lucas Rodrigues Reis  

24

Ebenisteria Institut Josep Brugulat Josep Pey Xifra  

24

Ebenisteria Institut La Pineda Àlex Martínez García-Vacas  

24

Ebenisteria Institut Pere Martell Ismael Gonzalez Gomez  

24

Ebenisteria Institut Vil·la Romana Gerard Pagespetit Jordà Adrià Serra Pascual

24

Ebenisteria Instutut Escola Industrial Daniel Plaza Ortega  

25

Fusteria Escola Professional Salesiana - Salesians Sarrià Rubén  Viu Castaño  

25

Fusteria Institut Escola del Treball Ricard Carbonell Colomé  

25

Fusteria Institut Escola del Treball Adrià Molins Serrano  

25

Fusteria Institut Escola Industrial Mohamed Azwaoui  

25

Fusteria Institut Pere Martell Salvador Cabrera Masa  

25

Fusteria Institut Vil·la Romana Ibrahim El Louah Ab Bussa Lluís Montes Bruguera

26

Fusteria d'obra Escola Professional Salesiana - Salesians Sarrià Cristian Ranz Sanchez  

26

Fusteria d'obra Institut Escola del Treball Pol Segura Sintes  

26

Fusteria d'obra Institut Escola Industrial Omar Lahmidi El Founti  

26

Fusteria d'obra Institut Guillem Catà Alex Pascual Gangonells  

26

Fusteria d'obra Institut Josep Brugulat Marc Ribas Clavaguera  

26

Fusteria d'obra Institut Pere Martell Lahcen Bouaidoud  

26

Fusteria d'obra Institut Vil·la Romana Arnau Funoll Font Alberto Pastor Gil

29

Perruqueria Escuela Thuya Emma Jimenez Pacheco Andrea Luisa Mercado Guerrero

29

Perruqueria Institut Narcís Monturiol Abhishek Kumar  

29

Perruqueria Institut Ramón Torró i Darder Iris Nuñez Santaren Victoria Collazo Mantovani

29

Perruqueria Institut Salvador Seguí Erika Perez Nadal  

29

Perruqueria Institut Vall d'Hebron Cosmina Georgina Ciulei  

30

Estètica Escuela Thuya Beatriz Mondejar Moreno Alicia Mujico Durán

30

Estètica Institut Guillem Catà Paula Zamora Mercado  

30

Estètica Institut Mare de Déu de la Mercè Marina Prior Sánchez Raquel Gil Estrella

30

Estètica Institut Salvador Seguí Ariadna Sánchez Escobar Mireia Bages Calero

31

Tecnologia de la moda Institut Anna Gironella de Mundet Guzel Nasibullina Sofia Botta

31

Tecnologia de la moda Institut Guindàvols Camelia Cristina Cristea Jael Arroyo Soriano

31

Tecnologia de la moda Institut La Garrotxa Helena Valls Font Júlia  Gallart Mir

32

Pastisseria Institut Escola d'Hosteleria i Turisme de Girona Taijob Berrios Morales  

32

Pastisseria Institut Escola d'Hoteleria i Turisme de Barcelona BingYao Huang Mireia Palà Pinar

32

Pastisseria Institut Escola d'Hoteleria i Turisme de Lleida Josep Salvador Miret  

32

Pastisseria Joviat Lluïsa Estrada i Arias Abel Hernández i Pajuelo

33

Tecnologia de l'automòbil Escola Professional Salesiana - Salesians Sarrià MARC Bea Castell  

33

Tecnologia de l'automòbil Institut Caparrella Marc Cacho Rosell Carlos  Bernad Roge

33

Tecnologia de l'automòbil Institut Castellarnau Alex  Saez Guarnido  

33

Tecnologia de l'automòbil Institut Comte de Rius Kevin Carmona González  

33

Tecnologia de l'automòbil Institut Esteve Terradas i Illa Rubén Tena Márquez Sergio Rivera Alcario

33

Tecnologia de l'automòbil Institut La Guineueta Francico Javier Barranco Godoy Victoria Corredor Rodriguez

33

Tecnologia de l'automòbil Institut Mare de Déu de la Mercè Òscar  Allué Orriols  

33

Tecnologia de l'automòbil Institut Pere Martell Yuriy Shpelyk  

34

Cuina Escola d'Hoteleria i Turisme CETT Nicole Manresa Fandos Carla  Lopez Filella

34

Cuina Institut Bisbe Sivilla Noemí Carrera Fernández Aroa Cáceres Parra

34

Cuina Institut Escola d'Hosteleria i Turisme de Girona Laia Pericàs Garcia  

34

Cuina Institut Escola d'Hoteleria i Turisme de Barcelona Angel Martínez Sebastià  

34

Cuina Institut Escola d'Hoteleria i Turisme de Lleida Albert Capdevila Piró Andrea Cadena Alcantara

34

Cuina Institut Joan Ramón Benaprès Alejandro Romero Sauceda  

34

Cuina Institut Olivar Gran Calvin Sudhoff  

34

Cuina Institut Ramon Coll i Rodés Jenifer Ramos Ramos  

34

Cuina Joviat Aram Adell Oliveras Alfons Mascaró Solé

35

Servei de restaurant i bar Escola d'Hoteleria i Turisme CETT Jordina Bover Parès Jordi Palau Palau

35

Servei de restaurant i bar Escola Superior d'Hosteleria de Barcelona Eloy Mur Brazales  

35

Servei de restaurant i bar Institut Bisbe Sivilla Miguel Sanz Perez Ariadna Garcia Vargas

35

Servei de restaurant i bar Institut Cavall Bernat Judit García Gros  

35

Servei de restaurant i bar Institut Escola d'Hosteleria i Turisme de Girona Sergio Cambron Bustos  

35

Servei de restaurant i bar Institut Escola d'Hoteleria i Turisme de Barcelona Arnau Puig Villanueva  

35

Servei de restaurant i bar Institut Escola d'Hoteleria i Turisme de Lleida Daniela Cardoso Alves Pam Armengol Hallado

35

Servei de restaurant i bar Institut Joan Ramón Benaprès Joan Flores Rigabert Ivan Arévalo Aparicio

35

Servei de restaurant i bar Institut Olivar Gran Ivan  Michinina González Ismael Costa Llançana

35

Servei de restaurant i bar Institut Ramon Coll i Rodés Jairo Gutierrez Lopez  

35

Servei de restaurant i bar Joviat Anna Planas Escarihuela Alba Costa Clapés

36

Pintura de vehicles Col·legi Sant Gabriel Cristian Carcelen Rueda Danut Doci

36

Pintura de vehicles Institut Caparrella Jordi Martí Ros  

36

Pintura de vehicles Institut La Guineueta Rafael Molina Platero  

36

Pintura de vehicles Institut Montilivi Roberto Fradera Muñoz Enric  Freixas Suròs

36

Pintura de vehicles Institut Pere Martell Sergi Garriga Bou  

36

Pintura de vehicles Salesians Sant Vicenç dels Horts Marc Manel Godoy Querol  

37

Jardineria i paisatgisme Institut d'Horticultura i Jardineria Arnau Masip Fallada Robert Morcillo Montamat

37

Jardineria i paisatgisme Institut d'Horticultura i Jardineria Marc Freixas Ayllon Rafael Jiménez Gebelli

37

Jardineria i paisatgisme Institut la Garrotxa Quirze  Rosanes soler Nil Pujades Lozano

37

Jardineria i paisatgisme Institut la Garrotxa Nil rivero bota Laia  Vinyals Padilla 

37

Jardineria i paisatgisme Institut Mollerussa Mahamadou Camara Camara Daniel Ruiz Hernández

37

Jardineria i paisatgisme Institut Mollerussa Albert Roca Heredia Eric Franch

37

Jardineria i paisatgisme Institut Rubió i Tudurí Miquel López Céspedes Abraham Cifuentes Córdoba

37

Jardineria i paisatgisme Institut Rubió i Tudurí Albert Arimany Serra Ricard Puig Solans

38

Refrigeració Institut Guindàvols Jesús Poyatos Coll Adrian Rodriguez Muñoz

38

Refrigeració Institut Santa Eugènia Georgian Catalin Horumba Gabriel Marcelo Vicens Rodríguez

39

Suport de xarxes CS Jaume Viladoms Jordi Lopez Ayllon  

39

Suport de xarxes Escola Arrels II de Solsona Hector Santiago Barbero Carles Vilà Barrera

39

Suport de xarxes Institut Badia del Vallès Tomasz Zygarlicki  

39

Suport de xarxes Institut Cami de Mar Aaron Bujalance Garcia  

39

Suport de xarxes Institut Carles Vallbona Alexandru  Robert Ivan Daniel Lara Navas

39

Suport de xarxes Institut Ebre Rafael Ricote Lajusticia  

39

Suport de xarxes Institut Esteve Terradas i Illa Aitor Osuna Carmona  

39

Suport de xarxes Institut Francesc Vidal i Barraquer Mohammadi El Youzghi Albert Sabaté Plana

39

Suport de xarxes Institut Mollerussa Ricard Plana Llaurado  

39

Suport de xarxes Institut Narcís Monturiol Marcos Sánchez Torrent  

39

Suport de xarxes Institut Sabadell Sergio Gudiño Ramírez  

40

Disseny gràfic  EASD Olot Michael Steven Parra Ramirez Maria Mercè Masferrer Gil

40

Disseny gràfic  EASD Pau Gargallo Denis Armenteros López Alejandro Rodríguez Mulcue

40

Disseny gràfic  EASD Serra i Abella Cristina Villegas Campos Nerea Villaécija Cuñado

40

Disseny gràfic  Escola Municipal Art i Disseny Terrassa Carla Macia Perez Andrea Marquez Bascon

40

Disseny gràfic  Escola Municipal d'Art Arsenal Iris García Pérez Clara Losmozos Garcia

40

Disseny gràfic  Escola Municipal d'Art Illa Dani Cirac Corbi  

40

Disseny gràfic  Institut Esteve Terradas i Illa Ester Arrebola Vega José Gonzalez Castillo

41

Cures auxiliars d'infermeria Institut Antoni Pous i Argila Bruna Muñoz Serradell Montserrat Boix Hueso

41

Cures auxiliars d'infermeria Institut Antoni Pous i Argila Mohamed Belhachmi Darren Marina Padilla Lagunas

41

Cures auxiliars d'infermeria Institut Bonanova Júlia Benedicto Serrano Cristina Paterna Lancha

41

Cures auxiliars d'infermeria Institut Bonanova Raquel Ibañez Soriano Elisabeth Macias Torres

41

Cures auxiliars d'infermeria Institut de Sales Belén García Cano Tania Plaza Arjona

41

Cures auxiliars d'infermeria Institut de Sales Judit Hernàndez Adamuz Victoria Sierra Perez

41

Cures auxiliars d'infermeria Institut Guinovarda Juam Manuel Uncala Hernández Gemma Rosell Mestres

41

Cures auxiliars d'infermeria Institut Guinovarda Oriol Montmany Arjona Judith Gáñez Blasco

41

Cures auxiliars d'infermeria Institut Jaume Huguet David Casanovas Vives  

41

Cures auxiliars d'infermeria Institut Jaume Huguet Ana Belén Cabrera Masa  

41

Cures auxiliars d'infermeria Institut La Bastida Cristina Company Alcalá-Bejarano  

41

Cures auxiliars d'infermeria Institut La Bastida Marina Maldonado Navarro  

41

Cures auxiliars d'infermeria Institut La Guineueta Sheila Viso Rebollo Wendy Toro Bobarin

41

Cures auxiliars d'infermeria Institut La Guineueta Wendy Toro Bobadin  

41

Cures auxiliars d'infermeria Institut Pedraforca Sira Teruel Ortiz  

41

Cures auxiliars d'infermeria Institut Pedraforca Leide Macias Triviño  

41

Cures auxiliars d'infermeria Institut s'Agulla Andrey Kadulbovsky  

41

Cures auxiliars d'infermeria Institut s'Agulla Lucía Belén Llanes Mena  

41

Cures auxiliars d'infermeria Institut Salvador Seguí Jennifer Gonzalez Santana Jesús Vazquez Maldonado

41

Cures auxiliars d'infermeria Institut Salvador Seguí Connie Samantha Triviño Herrera Patricia Collado Guillem

41

Cures auxiliars d'infermeria Institut Torre Vicens Joel Javierre Moncayo Ivet Cunillera Sanjuan

41

Cures auxiliars d'infermeria Institut Torre Vicens Andrea Pedrosa Ribot  

41

Cures auxiliars d'infermeria Santíssima Trinitat Laura Vergara Rejon Georgina Martínez Castro

41

Cures auxiliars d'infermeria Santíssima Trinitat Jordi Sánchez Castillo Laura Caliz Maroto
Data d'actualització: 13.05.2014