Accés al contingut Accés al menú de la secció
Catskills  > Edició 2014  > Guardonats
 

Guardonats

 Codi  Ofici  Alumnes guanyadors 
 del Catskills 2014 
 Centres Olimpiadas 2015
 de Formació Professional 
01 Polimecànica Pere Estrada Moreno Institut Jaume Huguet Skill no organitzat
04 Mecatrònica Joan Marc Fortuny Casals Institut Comte de Rius Medalla de bronze
04 Mecatrònica Eduard Figuerola Castellví Institut Comte de Rius Medalla de bronze
05 Disseny de producte industrial- CAD Jordi Ollé Ballesté Institut Jaume Huguet  
06-07 Tornejat CNC - Mecanitzat amb fresadora CNC David Andrades Moreno Institut Jaume Huguet  
09 Aplicacions de Software Eric Bassons González Institut Gabriela Mistral Skill no organitzat
10 Soldadura    Ignacio Naranjo Oya Institut Pere Martell Medalla de bronze
13 Carrosseria Yeray Pargaña Granados Institut Mollet del Vallés Medalla d'or
15 Lampisteria i calefacció Stefan Plamenov Stefanov Institut Guindàvols Skill no organitzat
16 Electrònica Xabier Rodriguez Martinez Institut Montilivi Skill no organitzat
17 Disseny pàgines web Mohamed Boudra Institut Cirviànum de Torelló Medalla de plata
18 Instal·lacions elèctriques Adrián Andújar Coleto Institut de Badia del Vallès  
19 Control industrial Xavier Viñas Forcadell Institut Comte de Rius Medalla de plata
24 Ebenisteria Gerard Pagespetit Jordà Institut Vil·la Romana Medalla de bronze
25 Fusteria Rubén Viu Castaño EPS - Salesians Sarrià  
26 Fusteria d'obra Alex Pascual Gangolells Institut Guillem Catà Skill no organitzat
29 Perruqueria Iris Nuñez Santaren Institut Ramon Turró i Darder Medalla d'or
30 Estètica Ariadna Sánchez Escobar Institut Salvador Seguí Diploma d'excel·lència
31 Tecnologia de la moda Helena Valls Font Institut La Garrotxa  
32 Pastisseria Taijob Berrios Morales Ins. Esc. d'Hosteleria i Turisme Girona Medalla de plata
33 Tecnologia de l'automòbil Yuriy Shpelyk Institut Pere Martell  
34 Cuina Calvin Sudhoff Institut Olivar Gran Medalla de plata
35 Servei de restaurant i bar Sergio Cambrón Bustos Ins. Esc. d'Hosteleria i Turisme Girona  
36 Pintura de l'automòbil Marc Manel Godoy Querol Salesians Sant Vicenç dels Horts Medalla de bronze
37 Jardineria i paisatgisme Mahamadou Camara Camara Institut Mollerussa Medalla d'or
37 Jardineria i paisatgisme Albert Roca Heredia Institut Mollerussa Medalla d'or
38 Refrigeració Adrian Rodriguez Muñoz Institut Guindàvols Diploma d'excel·lència
39 Suport de xarxes Albert Sabaté Plana  Institut Francesc Vidal i Barraquer Medalla de bronze
40 Disseny gràfic Ester Arrebola Vega   Skill no organitzat
41 Cures auxiliars d'infermeria Jennifer González Santana Institut Salvador Seguí  
41 Cures auxiliars d'infermeria Connie Samantha Triviño Herrera Institut Salvador Seguí  
Data d'actualització: 02.07.2015