Accés al contingut Accés al menú de la secció
Catskills  > Edició 2012  > Inscripcions
 

Inscripcions

Alumnes inscrits a les diverses modalitats del campionat.

Codi Ofici Nom del centre Nom de l'alumne Suplent

01

Polimecànica

Institut Jaume Huguet

Rovira Rovira, Joan

01

Polimecànica

Institut Palau Ausit

Granados Espinosa, Jaume García Vazquiánez, Manuel

04

Mecatrònica

Escola Professional Salesians de Sarrià

Barbeito Callau, Santiago Farrés Cebrián, Daniel

04

Mecatrònica

Escola Professional Salesians de Sarrià

Real López, Eduardo Farrés Cebrián, Daniel

04

Mecatrònica

Institut Compte de Rius

Molina Suarez, Miguel Angel

04

Mecatrònica

Institut Compte de Rius

Muñoz Montero, Jose Miguel

04

Mecatrònica

Institut Escola del Treball de Lleida

Paris, Albert Gonzalez Silva, Guillem

04

Mecatrònica

Institut Escola del Treball de Lleida

Palau Larroya, Didac Gonzalez Silva, Guillem

04

Mecatrònica

Institut La Garrotxa

Moreno Duran, David

04

Mecatrònica

Institut La Garrotxa

Roca Mendez, Joan

04

Mecatrònica

Institut Lacetània

Gustà Caballero, Aaron Pujades López, Josep Maria

04

Mecatrònica

Institut Lacetània

Cervantes Álvarez, Abel Pujades López, Josep Maria

04

Mecatrònica

Institut Palau Ausit

Montero Morales, Jordi

04

Mecatrònica

Institut Palau Ausit

Martínez Guillén, Albert

04

Mecatrònica

Xaloc

Vázquez Pena, Jordi

04

Mecatrònica

Xaloc

Nubiola Gil, Martí

05

Disseny de producte industrial CAD

Institut Anna Gironella de Mundet

Sanz Sancipriano, Ignacio

05

Disseny de producte industrial CAD

Insitut Jaume Huguet

Rosich Granja, Jaume

05

Disseny de producte industrial CAD

Institut La Garrotxa

Tubella Martin, Òscar

05

Disseny de producte industrial CAD

Institut Lacetània

Nieto Ballesté, Marc

06

CNC Tornejat

Institut Esteve Terradas i Illa

Perez Monide, Cristian

06

CNC Tornejat

Institut Jaume Huguet

Vives Palau, Roger

07

CNC Mecanitzat amb fresadora

Institut Esteve Terrades i Illa

Chaves Carrasco, Antonio

07

CNC Mecanitzat amb fresadora

Institut Jaume Huguet

Sabidó Domingo, Pere Lluis

09

Aplicacions de software

Institut Baix Camp

Agramunt Llamas, Adrià Ortiz, Georgina

09

Aplicacions de software

Institut Carles Vallbona

Martínez Sánchez, Jordi Sànchez González, Rubén

09

Aplicacions de software

Institut Esteve Terradas i Illa

Fernandez Plaza, Cristian

09

Aplicacions de software

Institut Jaume Huguet

Zurita Garcia de la Flor, Sergi

09

Aplicacions de software

Institut La Ferreria

Baena Melguizo, Juliana

09

Aplicacions de software

Institut Mare de Déu de la Mercè

Majoral Orna, Marc

09

Aplicacions de software

Institut Poblenou

Vasco Chasi, Pablo David

10

Soldadura

Institut Anna Gironella de Mundet

Castells Valero, Adrián

10

Soldadura

Institut El Palau

Caballero Fernández, Aarón Morillas Motos, Cristian

10

Soldadura

Institut Guindàvols

Cardús Romero, Roger

10

Soldadura

Institut Jaume Huguet

Estrada Moreno, Pere

10

Soldadura

Institut Jaume Mimó

Barroso Peñaloza, Cristian Luis Moyano Hurtado, Joctán

10

Soldadura

Institut Pere Martell

Martínez Pelayo, Gerard Naranjo Oya, Ignacio

13

Carrosseria

Activitats Professionals del Vallès

Boixados Martinez, Marc Barrau Ninot, Pol

13

Carrosseria

Centre Tècnic d'Automoció S.L.

Vilchez Dominguez, Raul Bruguera Caballero , Angel

13

Carrosseria

Institut Caparrella

Caizaguano Cordóva, Jesus Alberto Rachieru, Raducu

13

Carrosseria

Institut Mollet

Abadias Devesa, Adrià Jorquera Ramirez, Zeus

13

Carrosseria

Institut Pere Martell

Karandashov, Dmitriy

15

Lampisteria i calefacció

Institut Guindàvols

Vilaró Paris, Marc Puigfel Farré, Jaume

17

Disseny de pàgines web

Academia Nuria

del Rio Lopez, Oriol Gomez Casas, Rafael Antonio

17

Disseny de pàgines web

CE Joan XXIII

Pérez García, Javier

17

Disseny de pàgines web

Centre Jaume Viladoms

Francisco Arenas, Marta

17

Disseny de pàgines web

Institut Badia del Vallès

Cuberes Ramos, Guillem

17

Disseny de pàgines web

Institut Baix Camp

Coca Abelló, Albert Montalà Puig, Victor

17

Disseny de pàgines web

Institut Bernat el Ferrer

Sospedra Gea, Albert

17

Disseny de pàgines web

Institut Carles Vallbona

Chicharro Luna, Aitor Torrillas Tostado, Arnau

17

Disseny de pàgines web

Institut Esteve Terradas i Illa

Rodríguez Pérez, Alex

17

Disseny de pàgines web

Institut Joan d'Àustria

Martinez Sanchis, Cristian

17

Disseny de pàgines web

Institut La Ferreria

Romero, Alex

17

Disseny de pàgines web

Institut L'Estatut

Masnou Sánchez, Alejandro

17

Disseny de pàgines web

Institut Puig Castellar

Arias Fernández, Francisco Javier

18

Instal·lacions elèctriques

Institut Bernat el Ferrer

Alave Velis, Wilder

18

Instal·lacions elèctriques

Institut de Badia del Vallès

Solé Aceituno, Eduard Rodríguez Romero, Alberto

18

Instal·lacions elèctriques

Institut Giola

Garcia Llaveria, Joaquim

18

Instal·lacions elèctriques

Institut Llobregat

Pérez Martínez, Joel Arechua Murillo, Roger Javier

18

Instal·lacions elèctriques

Institut Mollet

Borreguero Cano, Daniel

18

Instal·lacions elèctriques

Institut Palau Ausit

Fernández Carrasco, Rubén

18

Instal·lacions elèctriques

Obra Social y Cultural Sopeña

Párraga Morocho, Roberto Carpiuc, Cosmin Iulian

18

Instal·lacions elèctriques

Xaloc

Rios Palomares, Victor

19

Control industrial

Escola Professional Salesians de Sarrià

Barbeito Callau, Santiago Farrés Cebrián, Daniel

19

Control industrial

Institut Agustí Serra i Fontanet

Cuenca Muñoz, Ferran

19

Control industrial

Institut Compte de Rius

Medina Aguilar, Gerard

19

Control industrial

Institut EMT Granollers

Montfulleda, Pau

19

Control industrial

Institut La Garrotxa

Moreno Duran, David

19

Control industrial

Institut Lacetània

Bravo Pina, Rafael Fernandez De Gregorio, Isaac

19

Control industrial

Institut Palau Ausit

Rosario Cusidó, Isaac

19

Control industrial

Salesians Sant Vicenç dels Horts

Prieto Morales, David

19

Control industrial

Xaloc

Juan Barco, Victor Ballescà Casas, Eudald

24

Ebenisteria

Escola Professional Salesians de Sarrià

Galimany Tubella, Jordi

24

Ebenisteria

Institut Escola del Treball

Bustamante Ramirez, Oscar Ribes Roselló, Pau

24

Ebenisteria

Institut Escola Industrial

Roman Martinez, Aitor

24

Ebenisteria

Institut Pere Martell

González Gómez, Ismael Bouadoud, Lahcen

24

Ebenisteria

Institut Vil·la Romana

Expósito Otero, Pau

25

Fusteria

Escola Professional Salesiana de Sarrià

Campañó Morralla, Daniel

25

Fusteria

Institut Escola del Treball

Martinez Gay, Alex

25

Fusteria

Institut Escola Industrial

López Herrero, Marc

25

Fusteria

Institut Pere Martell

Pagès Farré, Josep Noguera Virgili, Oscar

25

Fusteria

Institut Vil·la Romana

Saenger Candia, Julio

29

Perruqueria

Escola Thuya Belfran S.L.

Alzuria Vera, Ainhoa Vázquez Puig, Guillem

29

Perruqueria

Institut Camps Blancs

García León, María del Carmen Barbany Parra, Sara

29

Perruqueria

Institut Guillem Catà

García Jimenez, Jennifer León Roldán, Lara

29

Perruqueria

Institut Salvador Seguí

Pérez Salido, Daniel

29

Perruqueria

Institut Vall d'Hebron

Dominguez Mezquita, Paula Alvarado Anchundia, Isabel

30

Estètica

Escola Thuya Belfran S.L.

Panduro Yope, Angel

30

Estètica

Institut Camps Blancs

Márquez Gutiérrez, Alba López López, Cristina

30

Estètica

Institut Enric Borràs

Liria Enguita, Estefania Cencerrero Macho, Sara

30

Estètica

Institut Narcis Xifra i Masmitjà

Fabrega Duran, Joana

30

Estètica

Institut Salvador Seguí

Marquès Moll, Mª Teresa Rizo Vallve, Jennifer

30

Estètica

Institut Vall d'Hebron

Gimenez, Gisela Romina kuprina, Ksenia

32

Pastisseria

Escola Joviat

Postigo i Rafecas, Helena Moya i Lao, Ruben

32

Pastisseria

Institut Abat oliba

Prat Vilaró, Jordi

32

Pastisseria

Institut Bisbe Sivilla

López Muñoz, Diana Carolina Nieves Llopis, Míriam

32

Pastisseria

Institut Escola d'Hoteleria i Turisme de Lleida

Carranza Sangrà, Pau

32

Pastisseria

Institut Escola Hoteleria i Turisme de Barcelona

Gimenez Serra, Meritxell

33

Tecnologia de l'automòbil

Activitats Professionals del Vallès

Cabezas Andrès, Pau Vilar Panadero, Jordi

33

Tecnologia de l'automòbil

Centre Tècnic d'Automoció S.L.

Rodriguez Garcia, Oscar Maadi Mohamed, Ismael

33

Tecnologia de l'automòbil

Escola Tència Girona S.L.

Oliveira Dos Santos, Bruno Velázquez Romero, Moroni Lehi

33

Tecnologia de l'automòbil

Institut Andreu Nin

Delgado Galisteo, Zharos

33

Tecnologia de l'automòbil

Institut Compte de Rius

Gomez Rodriguez, Ignacio

33

Tecnologia de l'automòbil

Institut Esteve Terradas i Illa

Gómez García, Adrian El Omari, Ali

33

Tecnologia de l'automòbil

Institut La Guineueta

Vives Calamonte, David Machuca Acosta, Claudio

33

Tecnologia de l'automòbil

Institut Pere Martell

Martinez Boronat, Guillem Cases Ribera, Marcel

34

Cuina

Escola d'Hoteleria i Turisme CETT

Rodenas Garcia, Victor

34

Cuina

Escola Hoteleria Turisme de Barcelona

Salomé Buendia, Sandra

34

Cuina

Escola Joviat

Ocón Taus, Daniel Soler Piñol, Queralt

34

Cuina

Fundació Escola d'Hostaleria de Castelldefels

Nita, Daniel Royo Ochoa, Albert

34

Cuina

Institut Abad Oliba

Viñas Güell, Laia

34

Cuina

Institut Bisbe Sivilla

Moreta Eras, Erika Paola Vico Tienda, Judit

34

Cuina

Institut Escola d'Hoteleria i Turisme de Girona

Llunell Pagès, Silvia

34

Cuina

Institut Escola d'Hoteleria i Turisme de Lleida

Costa Pont, Genís

34

Cuina

Institut Joan Ramon Benapres

Cañabate Marin, Eva Soler Perez, Jordi

34

Cuina

Institut Martí Dot

Moreno Santillana, Eric Zapata Torres, Wilson Fernando

34

Cuina

Institut Olivar Gran

Leblay Baldés, Nicolas Romero Morales, Juan Antonio

34

Cuina

Institut Ramon Coll i Rodés

Nicolàs Pina, Xavier Pascual Gironès, Guillem

34

Cuina

Jesuïtes Sarrià- Sant Ignasi

Vallet Espinosa, Cristian

35

Servei de restaurant i bar

Escola d'Hoteleria i Turisme CETT

Durán Castillo, Marta

35

Servei de restaurant i bar

Escola Joviat

Puyol Miró, Alba Esquerra Dot, Salvador

35

Servei de restaurant i bar

Fundació Escola d'Hostaleria de Castelldefels

Rovira Pascual, Judith Sanchez Salsench, Alba

35

Servei de restaurant i bar

Institut Bisbe Sivilla

Mballo, Mamaduo Lozada Tique, Yenny Poala

35

Servei de restaurant i bar

Institut Escola d'Hostaleria i Turisme de Girona

Escribano Soto, Miguel Arenas Montané, Andreu

35

Servei de restaurant i bar

Institut Escola d'Hoteleria i Turisme de Barcelona

Vera Loor, Ivette Rodriguez Martinez, Mariam

35

Servei de restaurant i bar

Institut Escola d'Hoteleria i Turisme de Lleida

Isanta Enseñat, Arnau

35

Servei de restaurant i bar

Institut Olivar Gran

Guardia Martínez, Aleix Carmona Perez, Angel

35

Servei de restaurant i bar

Jesuïtes Sarrià- Sant Ignasi

Sanchez Aparisi, Daniel

36

Pintura de vehicles

Activitats Professionals del Vallès

Martinez Monzón, Daniel Trabado Abelenda, Ricard

36

Pintura de vehicles

Centre d'Estudis Monlau

Pintor Pintor, Juan Otero Piriz, David

36

Pintura de vehicles

Centre Tècnic d'Automoció S.L.

Mallol Garcia , Marc Martin Lorenzo , Ivan

36

Pintura de vehicles

Institut Caparrella

Quijano Tello, Juanjo

36

Pintura de vehicles

Institut Castellarnau

Gonzalez Merida, Cristian Perez Lopez, Daniel

36

Pintura de vehicles

Institut Montilivi

Bo Villalta, Josep Pulgarin Gonzalez, Neison Leandro

36

Pintura de vehicles

Institut Pere Martell

Castro Saavedra, Jose Yesid Resa Pallejà, Albert

36

Pintura de vehicles

Salesians Sant Vicenç dels Horts

León Padial, Adrián Millaret Hernández, Marc

37

Jardineria i paisatgisme

ECA Forestal de Sta. Coloma de Farners

Macias Soles, Roc Raurell Roca, Jordi

37

Jardineria i paisatgisme

ECA Forestal de Sta. Coloma de Farners

Olmos Serrat, Anton Casals Viñals, Jaume

37

Jardineria i paisatgisme

EFA Quintanes

Marcos Cardelús, Oriol Rodriguez Carrillo, Eric

37

Jardineria i paisatgisme

EFA Quintanes

Terrades Vilarrasa, Pere Sala Cabanas, Joel

37

Jardineria i paisatgisme

Institut d'Horticultura i Jardineria

Clares Clares, Pere Corts Bosch, Oriol

37

Jardineria i paisatgisme

Institut d'Horticultura i Jardineria

Compte Pàmies, Pol Peralta Sorolla, Pablo

37

Jardineria i paisatgisme

Institut La Garrotxa

Andrés Castilla, Aaron Planas Palou, Pol

37

Jardineria i paisatgisme

Institut La Garrotxa

Oliveres Sanchez, Albert Rodriguez Nogué, David

37

Jardineria i paisatgisme

Institut Mollerussa

Camps Mir, Oriol Gili Solsona, Ignasi

37

Jardineria i paisatgisme

Institut Mollerussa

Garriga Cerveró, Xavier Tarré, Joel

37

Jardineria i paisatgisme

Institut Ribera Baixa

Vidal Iniesta, Arnau

37

Jardineria i paisatgisme

Institut Ribera Baixa

Martiz Soria, Nilo

37

Jardineria i paisatgisme

Institut Rubió i Tudurí

Chacón Garcia, Eric Montero Martínez, Borja

37

Jardineria i paisatgisme

Institut Rubió i Tudurí

Oliveres Alías, Ramon Pujó Carbonell, Laura

38

Refrigeració

Institut Guindàvols

Chiva Paris, Manel

39

Suport de xarxes

Centre Jaume Viladoms

Martínez Tobar, Hector

39

Suport de xarxes

Institut Badia del Vallès

Camacho Maya, Francisco Jose

39

Suport de xarxes

Institut Baix Camp

Miralles Dominguez, Alejandro Jnaou, Rachid

39

Suport de xarxes

Institut Carles Vallbona

Pastor Martínez, Jairo Sanz Pujol, Gerard

39

Suport de xarxes

Institut de l'Ebre

Garcia Costa, Dani Guitiérrez Moreno, Axel

39

Suport de xarxes

Institut Esteve Tarradas i Illa

Omer, Muhammad

39

Suport de xarxes

Institut La Ferreria

Tahir, Muneeb

39

Suport de xarxes

Institut Mare de Déu de la Mercè

Mora Pérez, Ivan

39

Suport de xarxes

Institut Poblenou

Gaysin, Oleksandr

39

Suport de xarxes

Institut Puig Castellar

Rubí Lozano, Ivan

40

Disseny gràfic

EADT.Escola d'Art i Disseny de la Diputació de Tarragona

González Sánchez, David Ferràn Muñoz, Albert

40

Disseny gràfic

Escola d'Art de Manresa

Soler Gómez, Ferran

40

Disseny gràfic

Escola d'Art i Superior de Disseny Josep Serra i Abella

Barroso López, Miriam Fernández Correa, Marc

40

Disseny gràfic

Escola d'Art i Superior de Disseny Pau Gargallo

Diaz Garduño, Alexis Puig Facundo, Adrià

40

Disseny gràfic

Escola Groc

López Ortiz, Montserrat Juan Guasch, Noelia

40

Disseny gràfic

Escola Municipal d'Art Arsenal

Sintes Alias, Sara Arroyo Cuenca, Andrea

40

Disseny gràfic

Escola Municipal d'Art Gaspar Camps

Gómez Castellví, Seri Garcia Muñoz, Marina

40

Disseny gràfic

Escola Municipal d'Art Illa

Arderius Guiteras, Gerard García Montero, Adriá

40

Disseny gràfic

Escola Municipal d'Art Terrassa

Coll Montaña, David

40

Disseny gràfic

Escola Superior de Disseny i Art Llotja

Quesada Gómez, Javier

40

Disseny gràfic

Institut Esteve Tarradas i Illa

Ramos Marato, Rubén
Data d'actualització: 21.03.2013