Accés al contingut Accés al menú de la secció
Catskills  > Edició 2012  > Guardonats
 

Guardonats

Alumnes guanyadors en els diferents oficis.

Codi Ofici Alumnat Guanyador del Catskills 2012 Centre Olimpiadas 2013
de Formación profesional

01

Polimecànica Joan Rovira Rovira Institut Jaume Huguet Medalla de plata

04

Mecatrònica Aaron Gustà Caballero Institut Lacetània Medalla de plata
Abel Cervantes Institut Lacetània Medalla de plata
05 Disseny de producte industrial- CAD Jaume Rosich Granja Institut Jaume Huguet Medalla d'or
06 Tornejat CNC Roger Vives Palau Institut Jaume Huguet  
07 Mecanitzat amb fresadora CNC Lluis Sabidó Domingo Institut Jaume Huguet Medalla de plata
09 Aplicacions de Software Cristian Fernandez Plaza Institut Esteve Terradas i Illa Medalla d'or
10 Soldadura Cristhian Luis Peñaloza Institut Jaume Mimó Medalla d'or
13 Carrosseria Jesus Alberto Caizaguano Cordova Institut Caparrella  
15 Lampisteria i calefacció Marc Vilaró Paris Institut Guindàvols Medalla de bronze
17 Disseny pàgines web Guillem Cuberes Ramos Institut Badia del Vallès Medalla de plata
18 Instal·lacions Elèctriques Eduard Solé Aceituno Institut Badia del Vallès Diploma d'Excel·lència
19 Control Industrial Rafel Bravo Pina Institut Lacetània  
24 Ebenisteria Aitor Roman Martínez Institut Escola Industrial Medalla de plata
25 Fusteria Daniel Campañó Morralla Escola Professional Salesiana de Sarrià Medalla de plata
29 Perruqueria Maria del Carmen García León Institut Camps Blancs Medalla de bronze
30 Teràpia de bellesa / Estètica Maria Teresa Marquès Moll Institut Salvador Seguí Medalla de plata
32 Pastisseria Helena Postigo Rafecas Escola Joviat Medalla de plata
33 Tecnologia automòbil Guillem Martinez Boronat Institut Pere Martell Diploma d'Excel·lència
34 Cuina Genís Costa Pont Institut Escola d'Hoteleria i Turisme de Lleida Medalla de plata
35 Servei de restaurant i bar Miguel Escribano Soto Institut Escola d'Hostaleria i Turisme de Girona Medalla de bronze
36 Pintura de vehicles Juanjo Quijano Tello Institut Caparrella Medalla de plata

37

Jardineria i paisatgisme Pere Clares Clares i Pol Compte Pàmies Institut d'Horticultura i Jardineria de Reus Medalla d'or
38 Refrigeració Manel Chiva Paris Institut Guindàvols  
39 IT PC Suport de xarxa Ivan Mora Pérez Institut Mare de Déu de la Mercè Medalla d'or
40 Disseny gràfic Alexis Díaz Garduño Escola d'Art i Superior de Disseny Pau Gargallo Medalla de plata
Data d'actualització: 21.03.2013