Accés al contingut Accés al menú de la secció
Catskills  > Edició 2011  > Inscripcions
 

Inscripcions

Alumnes inscrits a les diverses modalitats del campionat.


Codi Ofici Nom del centre Nom de l'alumne Suplent

04

Mecatrònica

Institut Comte de Rius

Cortés Comín, Javier

 

Filgueras Ferrando, Adrián

 

Institut de l'Ebre

Blanch Güeche , Jordi

 

Torà Casadó, Andreu

 

Institut EMT Granollers

Mompart Medina, Eloi

Santano Ruz, Luis

Vega Carmona, David

Institut La Garrotxa

Montero Navarro, Ivan

 

Roldán Quiles, Alberto

 

Institut Palau Ausit

Marín Valdivielso, Enric

Nonell Perez, Jordi

Prats Rafales, Marc

Armayones Ordoñez, Adrian

05

Disseny de producte industrial - CAD

Escola Professional Salesiana de Sarrià

Romero Martínez, Jonatan

 

Institut Comte de Rius

Martínez Ros, Hector

 

Institut Esteve Terradas i Illa

Caballero Moya, Juan

 

Institut Jaume Huguet

Saenz de Tejada Sanabra, Albert

 

07

Mecanitzat amb fresadora CNC

Institut Domènech i Montaner

Sánchez Marcos, Jose Antonio

 

Institut Esteve Terradas i Illa

Escudero Hidalgo, David

 

Institut Jaume Huguet

Amill Fontanals, Joan

 

09

Aplicacions de Software

CS Jaume Viladoms

Martinez Tobar, Hector

Arus Garrigos, Jordi

Institut Badia del Vallès

Payá Valero, Rafael

 

Institut Carles Vallbona

Vacas Sarda, Noemí

 

Institut Esteve Terradas i Illa

Yang Wang, Ziwei

 

Institut Josep Lladonosa

Blasi Beà, Oriol

 

Institut La Ferreria

Palazón Santisteban, Raúl

 

13

Carrosseria

Institut Caparrella

Batlle Duran, Arnau

 

Institut Castellarnau

Rubio Herranz, Enric

Muñoz Sola, Roger

Institut La Mercé

Venegas, Cristian

 

Institut Pere Martell

Muras García, David

Aguilera Ortega, Jonathan

17

Disseny pàgines web

CS Jaume Viladoms

López Gutiérrez, Albert

 

Escola Pia Santa Anna Mataró

Mas Luque, Enric

 

Fundació JoanXXIII

Caballero, Sergio

 

Institut Badia del Vallès

Cuberes Ramos, Guillem

 

Institut Baix Camp

Torrijos Lázaro, Cristian

Coca Abelló, Albert

Institut Caparrella

Orellana Castells, Roger

 

Institut Carles Vallbona

Fernández Ibáñez, Àngel

 

Institut de l'Ebre

Sesé Casanova, Gerard Ernest

Breje, Vlad

Institut Esteve Terradas i Illa

Escolà Rodrigo, Xavier

 

Institut Jaume Balmes

Bahadur, Zeeshan

 

Institut Joan d'Àustria

Espinoza Osorio, Alejandro

 

Institut Josep Lladonosa

Jimenez Reyes, Francisco

 

Institut La Ferreria

Romero, Alejandro

Ortega, José

Institut La Guineueta

Navarro Moral, Miguel Ángel

 

Institut Nicolau Copèrnic

Jiménez Latorre, Cristian

Buisán López, Alejandro

Institut Puig Castellar

Arias Fernandez, Francisco Javier

 

18

Instal·lacions Elèctriques

C.E. Monlau

Álvarez Domínguez, Jesús

 

Institut La Segarra

París Regí, Albert

Mesas Marin, Juan José

Institut Llobregat

Cuevas Ruiz, Carlos

 

Xaloc

Delgado Moreno, Sergio

 

19

Control Industrial

Escola Professional Salesiana de Sarrià

Guevara Marín, Oscar

 

Institut Comte de Rius

Martínez Pallares, Marc

 

Institut EMT Granollers

Contento Gutiérrez, Alejandro

Santano Ruz, Luis

Institut La Garrotxa

Vergés Martínez, Ramon

 

Institut Palau Ausit

Coca Guerrero, Javier

Martínez Guillén, Albert

Xaloc

López Morte, Miguel

 

24

Ebenisteria

Institut Brugulat

Cateura i Marti, Edgar

Frigola i Villarodona, Marc

Institut Escola d'Arts i Oficis

Formigón Becerra, Jordi

Corbalán Niango, Alexis

Institut Vil·la Romana

Mora Gonzàlez, Daniel

 

25

Fusteria

Institut Brugulat

Regencós Marti, Marc

Roca i Vila, Lluis

Institut Escola Industrial

Malagón Gutierrez, Judith

Ledesma Lafuente, Ricard

Institut Vil·la Romana

Carbonés Baldich, Gil

 

29

Perruqueria

Institut Ernest Lluch i Martín

Van Wyjngaarden, Jody Serena

 

Institut Guillem Catà

Artigas Serra, Marc

Torres Alarcón, Maria

Institut Narcís Monturiol

Gonzàlez Massaguer, Clàudia

Cano Lorenzo, Jenifer

Institut Salvador Seguí

Alba Navarro, Daniel

Ruiz Sánchez, Erika

Institut Vall d'Hebron

Serna Torres, Carolina

Moreno Fernández, Oriol

30

Teràpia de bellesa / Estètica

Institut Camps Blancs

De la Cruz López, Elisabeth

Rodríguez Durán, Laura

Institut Enric Borràs

Tresserras Pérez, Yaiza

Guzmán Ariza, Rocío

Institut Salvador Seguí

Callau Roso, Paula

Torrens Capellades, Eva

32

Pastisseria

Escola d'Hoteleria i Turisme de Lleida

Castells Pardiña, Constantino

 

Escola Joviat

Jorba Roselló, Aleix

Anter Campdepadrós, Pol

Institut Bisbe Sivilla

Serrano Escribano, Jennifer

Gómez-Quintero Bennasar, Joan Martí

Institut de Tona/Escola Hostaleria Osona

Gallach Alabró, Gil

Marginedas Freixa, Pol

Institut Escola d'Hoteleria de Girona

Miguel Baños, Andreu

Muñoz Sola, Marc

Institut Escola d'Hoteleria i Turisme de Barcelona

Jing, Siyuan

Suñer Cubelles, Maria

33

Tecnologia de l'automòbil

C.E. Monlau

Vicente Reyes, Rubén

 

Institut Caparrella

Pujol Banús, Josep Mª

 

Institut Castellarnau

Tarradell López, Sergi

Mula López, Alberto

Institut Esteve Terradas i Illa

Lanchazo Moralejo, Alvaro

Saez Guarnido, Alex

Institut Illa dels Banyols

Garriga Jimenez, Ivan

Ondategui Sanchez, David

Institut La Guineueta

Vazquez Catala, Daniel

López Santana, Juan Carlos

Institut Mare de Deu de la Merce

Evangelista Bustos, Cristian

 

34

Cuina

Escola Joviat

Huerga Marín, Sergi

Saavedra Miralles, Jordi

Escola Superior d'Hostaleria i Turisme Sant Ignasi

Dalmau Montané, Paula

Moratalla Cambra, Jessica

Fundació Escola d'Hostaleria de Castelldefels

González Soto, Noelia

 

Institut Bisbe Sivilla

Tresseras Matas, Gerard

Puig Villanueva, Arnau

Institut de Tona/Escola Hostaleria Osona

Font Callé, Martí

Vilaró Rafael, Jordi

Institut Escola d' Hostaleria i Turisme de Girona

Villacrosa Muntal, Miquel

Roca Ros, Antoni

Institut Escola d'Hoteleria i Turisme de Barcelona

Gilabert Cregenzan, Gerard

 

Institut Escola d'Hoteleria i Turisme de Lleida

Vidal Turmo, Jordi

 

Institut Joan Ramón Benaprés

Trescents, Ines Caroline

 

Institut Joaquín Bau

Sánchez Izquiano, Joaquim

Gil Bedmar, Mónica

Institut Martí Dot

Doutón Escámez, Alejandro

 

Institut Olivar Gran

Estarriol Canillos, Sebastià

Gomez Compan, Miquel

35

Servei de restaurant i bar

Escola Joviat

Torné Galbany, Francesc

Lladó Martí, Marc

Escola Superior d'Hostaleria i Turisme Sant Ignasi

León Araujo, Víctor

Bovillo Granado, Elena

Fundació Escola d'Hostaleria de Castelldefels

Doménech Agulló , Laura

Giménez Parras, Albert

Institut Bisbe Sivilla

Diaz Pozzi, Gonzalo Martín

Méndez Diaz, Alba

Institut Escola d' Hostaleria i Turisme de Girona

Neras Lozano, David

 

Institut Escola d'Hoteleria i Turisme de Barcelona

Jover Trujillo, Biel

Torrent Rosés, Alba

Institut Escola d'Hoteleria i Turisme de Lleida

Susagna Holgado, David

 

Institut Joan Ramón Benaprés

Ksouri Alcántara, Wenssa

Rotger Pajares, Iris

Institut Martí Dot

Aguilar Ramos, Arturo

 

36

Pintura de vehicles

C.E. Monlau

Casabona Pujol, Marc

 

Institut Caparrella

Rames Clota, Jaume

 

Institut Castellarnau

Bonilla Nieto, Alberto

Fernández Gómez, Jose Luis

Institut La Guineueta

Chiquito Avila, Freddy Omar

Cárdenas Ricaurte, César Eloy

Institut Palau Ausit

De Juan Heredia, Víctor

 

Institut Pere Martell

Sánchez Mingorance, Jonatan

Taouil El Yaakoubi, Hicham

37

Jardineria i paisatgisme

Institut d'Horticultura i Jardineria

Costa Ribas, Agustí

Sanabra Garcia, Marc

Gene Agudo, Albert

Salvat Cavallé, Roger

Institut Ribera Baixa

Nieto García, Gerard

Lucena Vicente, Cristian

Olivares Guerrero, Aitor

 

38

Refrigeració

Institut Guindavols

Alcolea Martí, Efren

Montagut Florensa, Sergi

39

IT PC suport de Xarxa

Institut Badia del Vallès

Corominas Puigdomenech, Jordi

 

CS Jaume Viladoms

Navarro Farrel, Isart

 

Escola Pia Santa Anna Mataró

López Rubio, Marc

Sabates i Durán, Didac

Fundació JoanXXIII

Góngora Cruz, Judith

Guerrero Guerrero, Ivan

Institut Carles Vallbona

Ayerbe García, Xavier

Soltero Auladell, Gerard

Institut de l'Ebre

Medina Rodrigo, Borja

 

Institut Esteve Terradas i Illa

Díez Millán, Xavier

 

Institut La Ferreria

Herrero Leva, Rubén

Alonso Mahib, Denis

Institut Puig Castellar

Martín Narciso, Manuel

 

40

Disseny gràfic

EA Llotja

Beard Pomaroi, Júlia

 

EASD Ondara

Bernaus Otero, Jaume

 

EMA Arsenal

Ayala López, Javier

Raventós Lamiel, Nina

Escola d'Art de Manresa

Otero Curtichs, Marta

 

Escola d'Art i Superior de Disseny de Vic

Chinchilla García, Adan

Mestres Mesa, Albert

Escola Municipal d'Art Illa

Garcia Martínez, Samuel

Mateo Turullols, Selva


Data d'actualització: 28.03.2013