Accés al contingut Accés al menú de la secció
Catskills  > Edició 2011  > Guardonats
 

Guardonats

Alumnes guanyadors en els diferents oficis.

Codi Ofici Alumnat Guanyador del Catskills 2011 Competicions posteriors

4

Mecatrònica Enric Marín Valdivielso i Marc Prats Ràfales de l'INS Palau Ausit de Ripollet Diploma d'excel·lència a Spainskills 2011

5

Disseny de producte industrial- CAD Albert Saenz de Tejada Sanabra de l'INS Jaume Huguet de Valls Medalla de bronze a Spainskills 2011

6

Tornejat CNC Joan Amill Fonatnals de l'INS Jaume Huguet de Valls Medalla de bronze a Spainskills 2011

7

Mecanitzat amb fresadora CNC David Escudero Hidalgo de l'INS Esteve Terradas i Illa de Cornellà de Llobregat  

9

Aplicacions de Software Ziwei Yang Wang de l'INS Esteve Terradas i Illa de Cornellà de Llobregat Medalla de plata a Spainskills 2011

13

Carrosseria Arnau Batlle Duran de l'INS Caparrella de Lleida  

17

Disseny pàgines web Cristian Torrijos Lázaro de l'INS Baix Camp de Reus Medalla d'or a Spainskills 2011

18

Instal·lacions Elèctriques Sergio Delgado Moreno de l'INS Xaloc de L' Hospitalet de Llobregat Diploma d'excel·lència a Spainskills 2011

19

Control Industrial Marc Martínez Pallarès de l'INS Comte de Rius de Tarragona  

24

Ebenisteria Jordi Formigón Becerra de l'INS Escola Industrial de Sabadell  

25

Fusteria Ricard Ledesma Lafuente de l'INS Escola Industrial de Sabadell  

29

Perruqueria Daniel Alba Navarro de l'INS Salvador Seguí de Barcelona  

30

Teràpia de bellesa / Estètica Elisabeth De la Cruz López de l'INS  Camps Blancs de Sant Boi de Llobregat Medalla d'or a Spainskills 2011

32

Pastisseria Siyuan Jing de l'INS Escola d'Hoteleria i Turisme de Barcelona  

33

Tecnologia de l'automòbil Joan Laureà Florit Fuster de l'INS Palau Ausit de Ripollet Diploma d'excel·lència a Spainskills 2011

34

Cuina Miquel Villacrosa Muntal de l'INS Escola d' Hostaleria i Turisme de Girona Medalla de bronze a Spainskills 2011

35

Servei de restaurant i bar Víctor León Araujo de l' Escola Superior d'Hostaleria i Turisme Sant Ignasi de Barcelona Diploma d'excel·lència a Spainskills 2011

36

Pintura de vehicles Marc Casabona Pujol del C.E. Monlau de Barcelona  

37

Jardineria i paisatgisme Agustí Costa Ribas i Albert Gene Agudo de l'INS d'Horticultura i Jardineria de Reus Medalla de bronze a Spainskills 2011

38

Refrigeració Efren Alcolea Martí de l'INS Guindàvols de Lleida Medalla de bronze a Spainskills 2011

38

Refrigeració Sergi Montagut Florensa de l'INS Guindàvols de Lleida  

39

IT PC Suport de xarxa Xavier Díez Millán de l'INS Esteve Terradas i Illa de Cornellà de Llobregat Medalla de bronze a Spainskills 2011

40

Disseny gràfic Samuel Garcia Martínez de l'EA de Sabadell  
Data d'actualització: 21.03.2013